Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lowrider-t Magyarországon...

Lowrider-t Magyarországon forgalomba lehetne helyezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a jogszabályokat ezzel kapcsolatosan.Vagy felejtsem el a pattogást ide oda emelgetést süllyedést.
2016. szept. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az egeszet.....Magyarország (sajnos) nem az a hely ahol ilyennel lehet közlekedni!
2016. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam egy autós összejövetelen, ahol egy fickó a nagyon igényesen megcsinált lowrider autójával volt a főszereplő. Ő valamit mesélt a nehézségekről és a rendőrökről, de nem emlékszem, mit. A kocsi viszont magyar rendszámos volt, emlékeim szerint. Őt kéne felkutatnod valahol.
2016. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, a kérdés az az hogy érdemes e vele szívni...
2016. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni kit kéne keresni ezzel kapcsolatosan,hogy mégis jól tájékozott legyek.
2016. szept. 21. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag jobb ha elfelejted ezt a lórájderesdit, de ha végképp a betege lettél a műfajnak akkor nyomjad illegálban, a hazai átalakítások túlnyomó része amúgy is ezen a területen mozog. Műszaki előtt visszaalakítod eredetire a gépet aztán kész. Macerás az igaz, de a szépségért meg kell szenvedni, biztos ismered a mondást.
2016. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!