Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toronyszilent csere után már...

Toronyszilent csere után már egyből megint feljött a torony teteje. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát elvileg felnyitom a motorháztetőt és ott a torony teteje. Ott van ilyeg gumi szerűség. És annak elvileg rá kell lennie feküdve a vázra. Na az ha feljön akkor mondják hogy cserélni kell. Ma a szerelő kicserélte. Én vitten alkatrészt. Febit vettem a bárdinál. Azt nondja a szerelő hogy ez puhábbik fajta. Összerakta. Elmentem vele kerüoni egyet. minden jó Beállította a futómovet. Kész. Mentem vele 15 kmt. Majd itthon felnyiton a motorháztetőt és ugyan úgy fel van jőve mint a az előző szilent. Az előző még a gyári volt.

Opel astra G autó.

Valamint mondta a szerelő hogy egy hét múlva menjek vissza hozzá és még húz rajta egy kicsit. Mert ez a gyengébbik és igényli az a tapasztalat. Ha az még húz rajta egy kicsit. Attól nem fog felfekidni szerintem. Tehát hangal most nincs baj. Nagyon kopogott zörgött már. Stabilizátor rúd is ki lett cserélve. Kopogni most nem kopog


2016. szept. 21. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!