Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Párhuzamos parkolás friss...

Párhuzamos parkolás friss jogsival, másképp, hogyan?

Figyelt kérdés

Hali


Friss jogsi,oktató kocsin volt leghátul parkolóablak,amin kb az autó hátulját láttam,ott kinéztem és ha ott megláttam a mellettem lévő kocsi hátulját alászedtem,és ment az egész.

De a mostani kocsimon ,nincs ilyen ablak,csak az ajtó ablakja,az meg még vagy közel fél méter ,és az most nekem kb holttér és nem tudom alkalmazni a "technikát" .

Hogyan csináljam?

2x parkoltam így ,1x ment elsőre ,hogy "belőttem",hogy kb hol a vége,de inkább szerencse volt. második alkalommal,meg rá kellett javítanom,mert már késő volt.


2016. szept. 21. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy parkoló ablak? :D 20 éve vezetek, de ilyet még nem hallottam.

Visszapillantó minek van? :)

2016. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"második alkalommal,meg rá kellett javítanom,mert már késő volt"


Friss jogsival nem meglepő.


Belejössz majd.

2016. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem,de nem vaktában akarom belőni ha van más is.

[link] itt a leghátsó oldal ablak.

ezt hívtuk parkoló ablaknak

2016. szept. 21. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy az oktató arra a kis ablakra tanít meg.

Ez minden autóban más. Ha nincs kellő rutinod, akkor szállj ki, nézd meg. Nem szégyen az, hidd el. Teherautóval én is ezt csinálom.

Ha látod a lámpákat, akkor kapcsold be a vészvillogót Annak a fényéből is lehet következtetni a távolságra.

És ahogy előttem is írták. A tükör nem csak optikai elem, hanem igen hasznos tud lenni.

Igen, tudom. Kezdőként ez nem fog menni annyira, de ne is erőltesd a határokig. Inkább azt nézd meg, hogy meddig mehetsz még hátra, mint azt, hogy mit törtél össze. Majd később jobban fogod érezni. :)

2016. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a tükröt mindig használom,azzal nincs is baj,csak így még kérdőjel,hogy mikor kezdjem a kormánytekerést,mert nem látom az alapján,hogy hol a vége,hogy mikor mehet.

Azt mondták nézzem meg a kocsit ami mögé befogok állni,a végét nézzem meg,attól kb egy 40 centis távot

2016. szept. 21. 18:31
 6/9 anonim válasza:
Én úgy tolatok például hátra párhuzamosan, hogy jobb oldalt meglátom a mellettem álló kocsi visszapillantóját(ugye ez a kocsi lesz majd előttem parkolás után),és már azonnal ütközésig tekerem a kormányt. Majd amikor annyira befordult, hogy a bal visszapillantóban a mögöttem lévő kocsi orra elhagyta kb egy métert, utána gyorsan vissza a másik irányba ütközésig. Utána szépen be van téve a kocsi. Nem kell visszatekerni egyenesbe a kormányt. Könnyebb utána kiállni. (Június 8-a óta van jogsim)
2016. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez is egy módszer,én úgy tanultam,hogy látom a hátulját, befordítom addig, amig tükörben a kocsi mindkét lámpáját megnem ,látom majd egyenes és engedem be,amint beért a hátulja alászedem teljesen és csak befordul.
2016. szept. 21. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne abból a kis ablakból tanuld meg, hogy hogyan kell parkolni :D Nézd a tükröket, kösd ki magad, fordulj hátra, tájékozódj, nem olyan nehéz az... :)
2016. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolj bele abba,hogy egy kis dobozossal is kell tudnod parkolni.


Ott csak a két tükör lesz,meg az érzéked.

2016. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!