Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda5 -2006-os évjárat,1,8...

Mazda5 -2006-os évjárat,1,8 benzines, indítási gondjai vannak, szerelő azt mondta nem önindító. Indításkor teker, teker, de a motor nem indul be. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
3 gyári kulcsa van, mindegyiknél előfordul hideg-meleg állapotban és nem mindig. Új akkumlátor van benne. Mit javasoltok?
2016. szept. 22. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt javaslom vidd szerelőhöz.

Egy hozzáértő könnyedén megállapitja mi a baja ha látja és méri.

2016. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha az önindító szarakodna, akkor nem tekerne, csak kattanna egyet, és annyi.

-Immo hibánál mondjuk van ilyen, hogy teker, de nem indul, de ilyenkor folyamatosan világít a piros led a műszerfalon. Ezt figyelted esetleg?

-Aztán lehet még főtengely-jeladó hiba, engem egyszer az szivatott.

- még esetleg benzinpumpa is lehet, hogy rosszalkodik. Azt hallod indítás előtt?

2016. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen komoly szerelő lehetett valami roppant tudassal akinek ennyit sikerult megallapitani higy nem önindito baja van!Ezt ha behivok az utcarol valaki az is megmondja!Vidd el valami normalis helyre ahol hibakodot is tudnak olvasni!
2016. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bejelentkeztem egy normális szervizbe! :)
2016. szept. 22. 18:13
 5/9 A kérdező kommentje:
és a normális szervizben az t mondták , hogy ez bizony önindító hiba. Ki is cserélték....mondanom se kell a hiba továbbra is fennállt. Akkor azt találták ki, hogy fogaskoszorú kopár lehet és azért szalaszt az indításnál...de fogaskoszorút nem cserélnek, csak komplett önindítót. Hát azt is kicserélték. A hiba továbbra is fennáll. A tököm tele van.
2016. dec. 18. 19:12
 6/9 A kérdező kommentje:
TEljesen változó az indítás. Van amikor egymás után jól indul, aztán teker és csak később indul el a motor. :(
2016. dec. 18. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:
már kifizettem 52 ezret a semmire. A szervizben azt mondták, hogy nem tudnak segíteni. F..sza! Valakinek valami ötlete? / olyan cégnél voltam, ahol közel 10 dolgozó van, tehát nem ilyen kis garázsos történet volt/ Nem tudom mit csináljak :(
2016. dec. 18. 19:14
 8/9 anonim válasza:
Szia!Sikerült orvosolni a problémát?Hasonló cipőben járok Mazda 5 2000-es benzines,2005 évjárat.Van úgy hogy hidegben-melegben pöcröff,van hogy három-négy másodpercig csak tekeri.Úgy szoktam leállítani ,hogy 2000-2500ig felpörgetem majd közben leállítom, úgy kapásból indulni szokott.Épp ezért én nem a gyújtás részére gyanakszom hanem az üzemanyagellátásra.Most tankoltam bele OMW 100-as benzint,hátha pucol raja.Majd kiderül.Szóval van fejlemény?
2017. febr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok, a folytószelep ill. az alapjárati motor tisztítása oldotta meg a problémát (7000 FT volt).Valószínű, hogy az alapjárati motor volt a gond.
2017. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!