Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol gyakorolhatnám az autóveze...

Hol gyakorolhatnám az autóvezetést 16 évesen?

Figyelt kérdés
Ha elkapnának a sünök akkor megb*sznának?

2016. szept. 22. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Megám,de úgy hogy teherbe esel
2016. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Meg, és el is tiltanának az elkövetkezendő évben a nem létező jogsidtól is.

Teljesen felesleges magadtól vagy akárki segítségével tanulgatnod, mert bizonyos dolgok, még ha nem is nagyok, rosszul rögzülhetnek és sokkal nehezebb dolgod lesz a vizsgán. Amiket persze utána elhagyhatsz, de a vizsgáig igenis fontosak. Pl. hogy és hol fogod a kormányt, vagy SIKK-es elindulás, én így tanultam ( sebesség, irányjelzés, kézifék, körülnézés sorrendje. és még egyéb mások )

2016. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom a SIKK-es indulást, és azt is tudom, hogyan kell szabályosan fogni a kormányt. De ki fogja szabályosan? Most komolyan...:D
2016. szept. 22. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
El sem éred normálisan a kormányt még kisgyerek XD
2016. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Azt írtam, hogy a vizsgáig szabályosan kell csinálnod, mert úgy KELL. ÉS az is odaírtam, hogy utána elhagyhatod, próbáld értelmezni. De te dolgod, csináld nyugodtan, nem nekem ártasz vele :)
2016. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

182 centiméter vagyok és 79 kiló.

Elérem a kormányt, és gizda gyerek se vagyok csak egy határozott kopasz, aki kamionos szeretne lenni és oda meg vissza van az autókért.

2016. szept. 22. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt meg kell kérdezned,akkor neked még korai vezetni akárhol is.


Bakker mégis hol?Megkéred édesanyád/édesapád/akárkit,hogy vigyen el valami elhagyott földútra,vagy kihalt placcra ahova a kutya se jár,aztán megkéred hogy tanítson meg az alapokra.

De ha ezt te magadtól nem tudtad végiggondolni,akkor nincs miről beszélni.

Nyilván egy ilyen helyen ha egy felnőtt van veled,és nem egy szemétláda rendőrt fogsz ki,akkor figyelmeztetnek hogy ezt ne csináljátok,és viszontlátásra.


Viszont olyannal érdemes ilyet csinálni,aki tisztában van egy autó műszaki felépítésével,mert más valamit tudni csinálni,meg más érteni is a mikéntjét,legalább nagyjából.

2016. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy kihalt placcra gondoltam. Egy elhagyatott reptérre például.
2016. szept. 22. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, én is vezettem mikor nem volt jogsim (faluban, tudtam én hogy hol lehet). De mondd már el, milyen az a SIKK-es indulás :D
2016. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sebességbe rakom a kocsit (1), index, kézifék (kiengedem) benyomom a féket,és megnézem hogy jön e valaki...Mert ha jön és nekitolatok, az kellemetlen.
2016. szept. 23. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!