Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-sek, Mercedesesek miért...

A BMW-sek, Mercedesesek miért nem használják az irányjelzőt?

Figyelt kérdés
Akinek drága autója van, azok közül sokan nem törődnek a szabályokkal, csak mennek, ahogy nekik tetszik (persze van kivétel, tisztelet nekik). De miért csinálják ezt? Ezzel sokszor okoznak másoknak kényelmetlenséget. Miért ekkora bunkók?
2016. szept. 23. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer valaki csinálhatna egy pontos statisztikát a szabálytalanságot a szabálytalanságot elkövető autók típusáról, a vezetők neméről, életkoráról stb..


Nem csak BMW-sel és Mercedesesek nem használnak taplót illetve nem csak ők szabálytalankodnak az úton, csak az átlag őket veszi észre, mert csirkeláb vagy propeller van a kocsin, mert drágább mert biztos adócsaló vállalkozó, vagy kigyúrt tapló stb stb...


Arányaiban legalább ugyanannyi vezető bxik az indexre más típusokban, csak azzal senki nem foglalkozik.

2016. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

azért nem indexelnek a drága kocsik vezetői, mert a sok indexeléstől hamar elromlik a bajuszkapcsoló....aztán egy vagyon a bajuszkapcsoló javítása...a felesleges villogásoktól kiégett izzó cseréje sem olcsó.

tehát nem bunkók, csak spórolósak.


ez ilyen egyszerű.

2016. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én sokkal inkább tapasztalom, hogy a drága autók sofőrjei normálisabban közlekednek, mint a régi lefingott xarban ülő hülyegyerekek.
2016. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Óóó hagyjad már kérdező ezeket a sztereotípiákat, aminek semmi valóságalapja nincs...
2016. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap egy Mercis használta, láttam. Amúgy ínhüvely-gyulladástól félnek, ezért nem használhatják.
2016. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha megyek akkor megyek, én tudom hogy merre, téged meg ne érdekeljen, semmi közöd hozzá!


:D

2016. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyet kell értsek az elsővel, pedig ha valaki akkor én aztán nem szeretem béemvéjéket. De más autótípusok használói sem feltételnül használják mindig az irányjelzőt,amikor kéne. Én általában szoktam,mert így szoktam meg, és arra kéne jobban odafigyelni,hogy ne használjam.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

McLane pont "béjemvés" (bocs a parasztos kiejtésért) de rendes gyerek. Amúgy igaza van hogy egyes márkatársai miatt nem kell egy kalap alá venni mindenkit.

A magyar átlag közlekedési morál eleve olyan hogy mennek keresztül kasul az úton és egyesek még presztízskérdést csinálnak abból is hogy ki előzheti meg őket (senki). De persze kell egy bűnbak és általában pont azok hibáztatnak másokat akiknek a füle mögött vaj van. Mert azt a vajat könnyebb másra kenni és ezzel erkölcsileg máris tisztábbnak érzik magukat.

2016. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak, semmiféle BMWhez nincs semmilyen közöm - legalábbis tulajdonjogilag :D


Én csak vagyok annyit az úton, hogy lássam hogy ez ebben a formában nem teljesen igaz.

2016. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem Mercim és BMW-m is volt, és megtanultam normálisan közlekedni. Ennyi a titok. Ha hülyegyerek vagy, bunkó, tapló paraszt, akkor egyértelmű, hogy ez meg fog látszani a közlekedésén is.
2016. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!