Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW-sek, Mercedesesek miért...

A BMW-sek, Mercedesesek miért nem használják az irányjelzőt?

Figyelt kérdés
Akinek drága autója van, azok közül sokan nem törődnek a szabályokkal, csak mennek, ahogy nekik tetszik (persze van kivétel, tisztelet nekik). De miért csinálják ezt? Ezzel sokszor okoznak másoknak kényelmetlenséget. Miért ekkora bunkók?
2016. szept. 23. 20:11
1 2
 11/12 msebi06 ***** válasza:

Nekem Mercim van, baráti körömben meg a legtöbben BMW-sek, mindannyian normálisan vezetünk, tudjuk és szoktuk is használni az indexet. Minden márkánál megtalálható az a típusú ember akiről írsz. Egyébként szerintem sokkal több olyan sofőr nem tartja be a szabályokat, akiknek középkategóriájú kocsija van, vagy amelyik olyan csotrogány, hogy még a műszakin se tudom hogy megy át, csak a BMW, Mercire sokkal inkább felfigyelsz.

Rengetegszer látok olyat, hogy szétrohadt szanaszét autó, de a mélyláda üvölt benne, és megy át piroson, záróvonalon stb...

Ezzel nem általánosítani akarok az ellenkező oldalra, mint te írtál, szerintem minden kategóriában van ilyen meg olyan sofőr.

2016. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
2019. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!