Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy automata Babetta 210...

Egy automata Babetta 210 menyibe kerül?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik a Babetta 210 de automatát szeretnék,egyáltalán még érdemes venni babettát?És jó még városi közlekedésre?

2016. szept. 24. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-40 körül már lehet venni. Jó városba is, de kátyús, rázós útra nem javaslom, mert borzalmas a rugózása.
2016. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Babetták egy jól eltalált motorok, érdemes venni belőle.

Ráadásul olcsó az alkatrész, és nem kell hozzá egy túl nagy szakmai tudás hozzá hogy szereld.

A 210-es összes 2 sebességes automata váltós.

Azt ajánlom nézz szét Jófogáson és a Használtautó.hu-n

2016. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm hogy válaszoltatok!😃
2016. szept. 24. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja 28 ezerért vettem 210 automatát. Lényegében teljesen megvoltam vele elégedve, sokan mondták hogy ahhoz képest még nagyon jó áron mentem, mert 30 ezernél kezdődnek azok amiknek van kisebb hibájuk, és 35-40 az átlag amik teljesen jó állapotúak. Enyémnek is annyi baja volt hogy a gumikat cserélni kellett mert már a végüket járták. Én jófogáson találtam rá a hirdetésre, a tulaj úgy volt vele hogy nincs alku, aki hajlandó egy összegbe fizetni az viszi. Én azt mondom megéri venni, én a kis városa használom amikor olyan az idő a másik városba is elmegyek vele simán, meg főként munkába járáshoz használom.
2016. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!