Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásnál írja, hogy...

Autóvásárlásnál írja, hogy cd-s autórádió van a kocsiban. Én pendrive-ról szeretném majd hallgatni a zenét. Akkor ki lehet majd cseréltetni a rádiót?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvetted akkor azt csinálsz vele amit akarsz, akár fejegységet is cserélhetsz.
2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mást akarsz kicseréled, ha a tiéd minden jogod meg van hozzá. Én is úgy voltam vele hogy cserélem, de az előző gazdája bent hagyta az FM modulátort amikor eladta nekem, fel is hívtam hogy bent felejtette ha gondolja jöjjön el érte vagy másnap beviszem hozzá mert úgy is útba esne, mondta hogy hagyjam mert neki van másik. Én azóta azt használom, a gyárival megvagyok elégedve így is, persze van egy jó fej egységem még az előzőből szedtem ki, de azt a húgomnak adtam.
2016. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
E36-os Bmw-be ez mennyibe kerül?
2016. szept. 24. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont annyiba mintha Suzukiban cserélnél rádiót. Az autórádió nem típusfüggő! (Többnyire)
2016. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm.
2016. szept. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!