Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy simson s51...

Van nekem egy simson s51 enduro és most az a baj hogy szivatóval nehezen beindul, de semmi alapjárat nincs ha gázt huzok neki fullad ha szivatót akkor szét pörög. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
úgy hogy olyan most mint a szivató lenne a gáz de csak egy kicsit meg huzom már pörög.
2016. szept. 24. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki tud az segítsen már légyszives:/
2016. szept. 24. 18:43
 2/3 Badattitude ***** válasza:
Kevés benzin/ sok levegő. A karburátort takarítsd ki. Az úszóháznál kezd el. A benzin szintre is nézz rá az úszóházban, de óvatosan a súberttűvel ! Ennyivel meg szokott oldódni a tipikus jelenség. És, ha már ott jársz, akkor takarítsd ki a légszűrőt is.Röffentsd be, és ha ismét virgonc, de nem elég jó az alapjárat, járasd, hagy melegedjen be a motor, és csak akkor állíts alapjáratot.Ha még mindig nem életképes a gép, fűvóka dugulás. Ki szed, kifúj, visszateker.
2016. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kétszer kifujtuk már a fuvókákat elsőnek jó volt de még akkor is magas alapjarat de lehetett vele menni. Benzint megnéztem még majdnem sokat is kap
2016. szept. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!