Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyet vegyek első autónak?

Milyet vegyek első autónak?

Figyelt kérdés
2M-2,5M ft van rá. Dízelben gondolkodom. Manuális 6-os ha manuális lesz.Min.120 le. VW,ford,skoda, márkák érdekelnek jobban de minden tanácsot jó néven fogadok.
2016. szept. 24. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagizós autó kell amire rátudod költeni a gatyádat? Mert akkor vehetsz egy bmw 320d e90-et.


Vagy ha az a lényeg hogy autó legyen ami hosszú időkig elvisz. Akkor ennyiért majdnem új autót is kapsz. Suzuki splash talán ez körül van. Sokáig biztos nem lenne vele gond. De még 100 féle megbízható aitó van ennyi pénzért ami 1-2-3 éves. Használtautón beírod a pénz összeget. Beírod hogy mekkora motor legyen benne. Beírod az évjáratit. És lesznek találatok bőven ennyiért.

2016. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha menőzni akarsz akkor Jaguar x-type.

[link]

[link]


Ha normális szolidabb autó kell akkor Passat vagy Superb TDI motorral.

[link]

[link]

2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy mégis a méretskála melyik felére gondoltál? Van ennyiért mondjuk kisautó meg nagy költöztetős furgon.
2016. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Nagy kell sok szempont miatt. Nem menőzésre kell. Igen a Passat superb érdekel.
2016. szept. 24. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem vennék autót, amit a parkolókban a barom vezetni nem tudok összekarcolnak meg nekimennek és otthagynak minden nélkül. De ha választani kéne, akkor én X3-as BMW-t vennék. Vagy még gyűjtenék és X5. :D Most is BMW van, engem meggyőzött... :)
2016. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VW Passatok elég jók, én a helyedbe azt venném, mivel oké hogy van rá elég sok pénzed, de írtad első autó, nem tudom mennyi vezetési rutinod van, de eleinte célszerű egy olcsóbb használtat venni, azok közt is vannak jó autók amiket akár 10-12 évig is elnyúzhatsz. A Passatból a régebbi szériák is elég jól muzsikáltak én mindenképp azt venném ha ennyire ragaszkodsz a VW-hez. A Fordok sem rosszak csak az alkatrész ára elkezdett drágább lenni. Ha Skodákat nézegetsz akkor inkább az Octaviak felé kacsintgass azok elég jók.
2016. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
8-9 éve vezetek. Csak azok nem az én autóim voltak. Köszi a válaszokat!
2016. szept. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!