Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem sokára fogom megcsinálni...

Nem sokára fogom megcsinálni az A1 kategóriás jogosítványt, igaz hogy csak 125cm3 és 11kw-os motort lehet vele vezetni?

Figyelt kérdés

És ez mit jelent pontosan ?

Azt tudtam hogy 125 ig jó, de ez a 11kw elkeserített , komolyan mondom akkor tök felesleges megcsinálni, mert én nem tudom melyik motor 11kw os :/ Ezt hogy tudom megnézni mivel rengeteg eladó motor hírdetésnél ki se írják :/

Én egy Yamaha Dt 125 öst tervezek venni, de azt se tudom hogy az hány kw. Ezt hol lehet megnézni ? A rendőr könnyen észre tudja venni ?


És igen tudom hogy a 125 ös motort rendszámtábláztatni , vizsgásztatni , biztosítást kötni , szervízelni kell.



2016. szept. 24. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

"igaz hogy csak 125cm3 és 11kw-os motort lehet vele vezetni?"


Igaz.


"És ez mit jelent pontosan ? "

Hogy legfeljebb 125 köbcentis és 11kWattos /15 lovas motort vezethetsz vele.


A használtautó.hu-n ki vannak írva általában a teljesítmények. A DT125ből van 8kW/11kW/14kW/19Kw változat.

2016. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legbiztosabban úgy tudod meg, hogy ha elolvasod mit írtak a forgalmi engedélybe, mert egyedül az számít a közlekedésnél.
2016. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!