Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldön kaphatok hivatásos...

Külföldön kaphatok hivatásos jogsit enyhe színtévesztéssel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 06:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de Magyarországon is kaphatsz, ha a többi követelménynek is megfelelsz.
2016. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Megfelelek, kitűnő az egészségügyi állapotom.

Sportos testalkat, káros szenvedélyek nélkül...csak van egy kis enyhe színtévesztésem. Ha eljutok oda remélem nem fogok egy kib*szott nagyot koppanni.


16/F

2016. szept. 25. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:

16 évesen még először a B kategórián kell gondolkodni. Ott meg úgyis kiderül, hogy mennyire problémás a színtévesztésed.

Ha majd elkezded a hivatásost, akkor úgyis az orvosival fogsz kezdeni. Bár a PÁV-ot nem kérik az elején, de érdemes azt is megcsinálni még a tanfolyam előtt. Így ha mégse engedélyezik, akkor nem "koppansz" egy hatalmasat.

2016. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a sportos testalkat az marhára kell a jogsihoz
2016. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, arra céloztam, hogy nem vagyok egy kövér 200as pulzussal rendelkező disznó.


A B-re most gyűjtöm a pénzt...nyári meló + hétvégi iskola közben.

Jövőre ilyenkor kezdem a jogsit és utána azonnal akarok autót venni fél millió környékén.

2016. szept. 25. 10:10
 6/10 A kérdező kommentje:

#3

Akkor vennék szemüveget, azzal át kell engedniük. :)

2016. szept. 25. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Na, ez az, ami tudomásom szerint nem így van. A színtévesztést korrigáló szemüveg kérdése nincs szabályozva.


Nem tudom, figyeled-e, hogy #3 megadta ugyanazt a - jó - választ a problémádra, amit mi is megadtunk előző kérdésedben. Nem tudom, ott mi bajod volt ezzel.


Egyébként, ha már színtévesztéssel kapcsolatos szemüveg, menj el a vizsgálatra, az valamikor 6 ezer Ft volt, hogy azt is tudjad, vajon mennyire lehet a te problémádon (ha van) segíteni. Mert az sem egyértelmű, hogy ha színtévesztő, akkor szemüveg, és tutibiztos hepiend.

2016. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a szemüveg se segít a kis tévesztésen?
2016. szept. 25. 15:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Istenem... ismered azt a félig tele vagy félig üres pohár dumát?
2016. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A pesszimista félig üresnek látja...én sajnos ez vagyok.
2016. szept. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!