Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vízhűtéses motor hengerének...

Vízhűtéses motor hengerének összerakásakor használjak tömítő pasztát?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nemrég raktam össze a motorom(Honda mtx 80), de most sajnos kiderült hogy nem tömít rendesen a tömítés...olajos a hűtővíz és egy részét ki is nyomja a motor....hőálló tömítő pasztát is használtam a legutóbbi összerakáskor. Most veszek új tömítéseket a hengerhez és nem tudom eldönteni rakjak e alá pasztát vagy sem, mennyire megbízhatóak ezek a taiwani tömítések..sajnos csak az van hozzá.

Az lenne a kérdésem hogy érdemes e a tömítés mellett pasztát is használni, kinek mi a véleménye/tapasztalata róla??



2016. szept. 25. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztonság kedvéért rakhatsz. Ha nem tamit rendesen a fém/gumi, akkor is lesz ami az apro hezagokat elzarja
2016. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco5582 ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul húztad meg a csavarokat? Akkor szokott ilyen előfordulni, ha piszok kerül a hengerfej és henger közé, vagy rosszul lett meghúzva a csavar.


A tömítések általában jók szoktak lenni

2016. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakjál, DE.. Ne FBS-t, hanem valami jófajta Loctite-ot. Sokkal drágább, de az minőségi és nagyon keveset kell tenni rá, annyit hogy ne nyomódjon ki, mert a kipréselődött anyag bekerül a vízkörbe.
2016. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor teszek alá egy keveset. Egyébként a csavarok meg lettek húzva rendesen..

Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!