Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem kap benzint?

Miért nem kap benzint?

Figyelt kérdés

Babetta 210.


Fél éve nem ment, és csak félre volt dobva, gyertya nem volt benne, olaj szépen leült, kipufogó nem volt rajta stb... Szóval eléggé leépült szegény, nagyon be volt porosodva (forgács mellett) de meg akartam csinálni.


Neki is álltam, szépen kipucoltam mindent, minden a helyére került, gáz is szépen visszahúzza magát, csavarokat beállítottam, tartályt kimostam. De hiába próbáltam meg elindítani, csak levegő jut a hengerbe. Legalábbis semmi benzin nem jut a gyertyáig. Próbáltam ujjal befogni, de semmi, csak levegő. Mi lehet a baja?



2016. szept. 24. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Karbiban is áll a benzin, 2x is kipucoltam, mindkétszer volt benne rendesen benzin.
2016. szept. 24. 23:13
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve gázadásra reagál, ugyanis ha tekerem, és ráhúzom a gázt, akkor megváltozik a hangja, szóval fogalmam sincs, hogy hova megy el, vagy épp miért nem jön a benzin.
2016. szept. 24. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A karbi nem volt alaposan,azért nincs benzin.Vagy a benzin szint alacsony.Ez nagyon érzékeny a benzin szintre.Ha éppen hogy alacsony, már nem akar indulni,de ha éppen hogy magas ,már is ömlik orrán,száján.Csak teljesen ép tömítéssel lehet összerakni,mert különben folyik még jó benzin szintnél is.Pont annyira legyen magas,hogy ne szivárogjon a súbertűnél.Lehet szórakozni vele.A hang váltás meg a torok átmérő változtatása miatt van ,amit a súberrel csinálsz,mikor nyitod,vagy zárod.
2016. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesTS ***** válasza:

Teljesen szet kell szedni a karburatort es alaposan kitisztitani. A fuvokak tuti el vannak dugulva. Ha nincs ultrahangos mosod, akkor a mufogsor tisztito tabletta es fogkefe a legjobb megoldas a karbi pucolasra.

Nekem Yamaha Chappy karbijat minden tavasszal tisztogatni kell...

2016. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!