Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy már dízeles?

Benzines vagy már dízeles?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok az ilyen kerdes, de nem tudom eldonteni. Autovasarlas elott allok es dilemmaban vagyok. Az osszeg kb. 800.000,- Ft Hogy mire hasznalnam?! Hetvegenkent utazasra (50-150km), hetkozben tobbnyire csak kisebb tavokra javareszt egy videki 40 ezres varosban. Szoval dízel vagy benzines?

2016. szept. 25. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írták, 800.000 forintért egy jó állapotú benzinest kell venni. Ennyiért a dízelnél jó esélyed van, hogy rövidesen sokat kell költened.
2016. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BiTOPro97 ***** válasza:
Megválaszolták, még egy voks a benzinesre. Olcsó autóban csak benzinest, és turbó nélkülit.
2016. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
OK. Ez eldőlt. Sejtettem, hogy a benzinesre érkezik a több voks, én is így gondoltam. Köszi!
2016. szept. 26. 15:18
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó állapotú japán szívó benzinest, nem agyonextrázva, mert ami nincs az nem fog elromlani sem (klíma azért legyen).
2016. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szívó benzinest.


A dízel rákkeltő, erősen környezetszennyező, büdös, hangos, rezonál stb... Dízelt használni olyan kb. mint gumicsizmában Operába menni.


Európa nagyvárosaiból sorra tiltják ki a dízel autókat, reméljük ide is elér egyszer a jó példa.

2016. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!