Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmit mért nem lehet...

A forgalmit mért nem lehet egy olyan plasztik kártyával megoldani, mint a jogsit, bankkártyát, stb?

Figyelt kérdés
Nem szoktam magammal táskát hordani, a zsebem megviseli, ezért elgondolkoztam ezen. :)

2016. szept. 26. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
hagyd a kocsiban, mint minden normális ember
2016. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert a forgalmiba be is jegyeznek dolgokat,és a műszaki pecsétje is oda kerül.

Valamint a forgalmit 1 perc kinyomtatni,míg a plasztikkártyát idő legyártani és kipostázni.


Normális ember meg nem hagyja a forgalmit a kocsiban.

2016. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én se hagynám ott.

A pecsétre nem gondoltam, de nincs is szükség rá szerintem. Mindent nyilvántartanak elektronikusan.

2016. szept. 26. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
na és miért nem hagyjátok ott okostojások?
2016. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2:

Plasztik kártyát is 1 perc kinyomtatni megfelelő géppel, csak bürokratikus okokból nincs így.

2016. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

"Normális ember meg nem hagyja a forgalmit a kocsiban."


Micsoda? Komolyan, ti hordjátok magatokkal? Nem szivatásból kérdem, de ennek mi az oka, magyarázzátok már el?

2016. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Én is mindig benne tartom.

Miért volna ez baj?

Nézzük a legrosszabb esetet és ellopják, mármint az autót. Aki, ellopja biztos nem a forgalmi miatt fogja.

Nem fényképes személyes irat.

Inkább azt fejtsd már ki, hogy miért ördögtől való ez számodra?

2016. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 petizacc ***** válasza:

Létezik olyan ember aki képes cipelni? XD

Ezen jót röhögtem! :D

2016. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem hagyjuk az autóban a forgalmit,mert régebben ilyen esetben gondatlanság miatt a biztosító nem fizetett,ha ellopták a kocsit.

Azóta már perek sorát követően a bíróság a biztosítóknak adott igazat,majd jött Legfelsőbb Bírósági döntés is,miszerint ez nem indok a mentesülésre,úgyhogy jó nagy vita volt/van az ügy körül.


Az emberek pedig ismerik a biztosítókat,ezért a legtöbben nem kockáztatnak.


Amúgy sem jó ha ellopják az autót,és egy esetleges igazoltatásnál a rendőr további jó utat kívánva elengedi,mert épp addig még nem jelentették a lopást.


Ha pedig amatőr lopja el,akkor meg nem fogom segíteni az ostoba fejét,hogy kiderítse hogy mégis milyen autót lopott el,milyen üzemanyaggal megy,milyen motor van benne,ésatöbbi.

2016. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És igen,nem minden autótolvaj hozzáértő profi,vannak vég nélkül ostoba buta emberek,akiknek épp jön egy ötlet,hogy kössenek el egy kocsit.


És bizony nem minden autón van márka és típusjelzés.

Tucatszámra írhatnék olyan autókat,ami egy ilyen ember számára azonosíthatatlan.

Na mit fog ilyenkor tenni?Mondjuk feltölt róla ide egy képet,"milyen kocsi ez?" címszóval.

2016. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!