Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hova érdemes menni...

Budapesten hova érdemes menni forgalmit csináltatni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan helyet keresek, ahol hagynak vezetni, 30 óra alatt megvan a 30 kilométer és nem is túl drága.

2016. júl. 5. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
egy kicsit el vagy tévedve. a forgalmi vizsgához 580 km kell. a kezdők meg alaphangon 50-60 vagy még több óra vezetés után jutnak el olyan szintre, hogy elmehessenek forgalmizni.
2016. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

"30 óra alatt megvan a 30 kilométer és nem is túl drága."

Hogy mi a fene bajod van?

2016. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyilván elírtam, tudom hogy 580 km-t kell megtenni, megköszönném ha adekvát válaszokat tudnátok írni a kérdésemre.

Szerintem nem túl nehéz feladat belátni, hogy elírás történt, tekintve, hogy ti is tudjátok hány km a vizsgára bocsájtás feltétele.

2016. júl. 5. 18:35
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak hogy teljes legyen a kép:

Minden megvan kivéve a forgalmit, amit szeretnék elkezdeni, csak nem tudom hol érdemes.

2016. júl. 5. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy hány óra alatt van meg az 580 kilométer, elsősorban nem a leendő vizsgahelyszíntől függ, hanem az oktatótól, illetve a te képességeidtől. Illetve hiába van meg a megadott kilométer, ha nem állsz biztos tudással, akkor jobban jársz, ha nem vizsgázol. Az árak ugyancsak oktatótól függenek. Összességében én úgy gondolom, hogy olyan helyet válassz, ami közel van a lakhelyedhez, vagy ahova könnyen el tudsz jutni, mert minden vizsgahelyen vannak jó és rossz oktatók is.
2016. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bízom a képességeimben, vidéken kertben, illetve tanyán és nyaraló környékén vezettem már és jó pár órát gokarton, bár az nyilván más.


Engem csak az érdekelt, nektek melyik autóssulival volt pozitív tapasztalatotok.

2016. júl. 5. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem leginkább egy okmányirodába érdemes menni forgalmit csináltatni. Tudod, az a kis összehajtogatott zöld papírka. :D

/hogy ne csak a kérdésed legyen annyira adekvát/

2016. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tényleg nem is tudom mit vártam gyakoris válaszoktól, utóbbi időben gyakorlatilag tele van unatkozó IQ betyárokkal és vicceskedni próbáló trollokkal.


Kár hogy annyi eszetek nincs, hogy valami értelmesebb szórakozás után nézzetek.

2016. júl. 5. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen a T. Kérdező sosem lehet a hunyó.

Hiszen pontosan és egyértelműen fogalmazta meg a kérdését.

"Budapesten hova érdemes menni forgalmit csináltatni?"


Válaszoltam. Okmányirodába. :D

2016. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyet értek az utolsóval, én is ezt a választ adtam volna.

Erre a kérdésre ez a legpontosabb válasz. Persze meg lehetett volna adni, hogy melyikbe (pl. melyik irodában lehet leggyorsabban végezni)


Aki nem képes feltenni értelmesen egy kérdést, nem értem mi alapján szól le másokat.

2016. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!