Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az a helyzet hogy 1995 fit...

Az a helyzet hogy 1995 fit unomban kirohadt a fagydugo az a kérdésem hogy ez orvosolható a thurmo nevű termekkel?

Figyelt kérdés
A thurmo nevű termeket ajánlotta egy ismerősöm hogy probaljam ki neki jukas hutonel segített es a szerelkje aztmonfa hogy hosszbtavon is jo..ez egy por alakú termek amit meleg motornál a hűtő vizbe kell szórni es fémes reteget képezve eltomit minden repedést es hasonlo problemat.

#Hutőviz #fagydugó.
2016. szept. 28. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább cseréld ki a fagydugót, kb 150Ft. Csak pontosan olyan méretűt vegyél. Csináltam ilyet már vagy 500x.

Beütöd óvatosan, majd fogóval kifordítod. Az újat meg csak egyszerűen körbekocogtatva beütöd.

2016. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen télleg biztosabb megoldas lenne de nem konnyen hozzáférhető helyen van le kene bontani beomloket inyektort én meg nem mertem neki alni szerelő meg annyi munka dijt mondott amennyim most nincsen sajnos:/ ezert probalnam meg ezt a verziót
2016. szept. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!