Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség egy Honda dio...

Mi a különbség egy Honda dio és egy Honda Dio sr között? Illetve mennyit megbízható típus? Fogyasztása nem sok?

Figyelt kérdés
Esetleg típus hibák? Jelenleg egy honda dio vásárlás előtt állok és nem szeretnék szart venni. Illetve mennyi az a pénz összeg amennyiért megéri megvenni egy ilyet? Évjárata kb 199x nem tom hanyas.

2016. szept. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Tavasszal vettem egy 1995-ös Honda Tact robogót. Ebben ugyanaz a blokk van, mit a Dio-ban. Az enyém kosárban érkezett, kapott új dugót, csapágyakat szimeringeket, összeraktam és azóta is megy hiba nélkül,

Alacsony fordulaton is jól húz, jó nyomatékos motor. Kapott 10g-os görgőket (mert valami tuning kontraszt rugó van benne) és most megy 60-at. Kb. 35 ig alacsony a fogyasztása, de 50 környékén már leeszi a gatyámat is.

2016. szept. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igénytelen motorok, könnyű szerelőt találni hozzá, van alkatrész.

sokat kibírnak.

50 ezernél többet nem adnék egy ilyenért, más tészta, hogy én mindent meg tudok csinálni rajta.

2016. szept. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Esetleg hol van bennük a fojtás? Vagy típus függő? Úgy tudom gyárilag 45km/h-val mennek de fojtás nélkül akár 60-at is. Javítsatok ki a tévedek!
2016. szept. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!