Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbósítás. Átalakítások?

Turbósítás. Átalakítások?

Figyelt kérdés
1.1-es benzines központi injektoros motoron milyen átalakítésok kellenek, hogy felhúzzam 100 ló körülre a 60-at?
2016. okt. 4. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves #9-es. Az alto hengerenkénti injektorral van szerelve. Szerintem a versenyzőknek egy pug 106-al vannak ilyen turbósításos szándékai :)!

Gondoltam bele kezdek miért is hatalmas balgaság egy ilyen, de inkább hagyom. Ugy sem fog többet reagálni már itt.

2016. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De az is van vagy 800 kiló. Vagy már nekiállt az átalakításoknak és leflexelte a tetőt és kibelezte az autót?
2016. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Citroën ax. 700 kg. Nyomaték az 100 alatt van.
2016. okt. 5. 18:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Motorcsere a legegyszerubb megoldas(szerintem)mint mar mondtam. Citroen ax sport,1.3-as. 2db karburatorral ellatva 96 le 117nm,ax gt 86 le,ax gti 101 le,nemtom mennyi nm. Ha nem megy a motorcsere a papirozas vegett akkor felfurnam 1.3-asra a tiedet,vennek vagy szerkesztenek hozza szivotorkot es feldobnam a 2db dupla webbert (Weber DCOM 40). Szerintem ez jarhatobb ut a turbositasnal.
2016. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!