Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok autót mondani 800....

Tudnátok autót mondani 800. 000-1.100. 000 forint között, ami kisfogyasztású, illetve van benne némi extra (elektromos ablak, klíma stb)?

Figyelt kérdés

Semmiféleképpen sem kombit szeretnék, vagy ferdehátú vagy pedig sedan.

Csak a dízel jöhet szóba, 1.6 illetve 2.0 között.



2016. okt. 6. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem akarsz nagy autót, de a Golf IV helyett inkább Mazda 6-ot nézel:) Kezdem komolytalannak érezni a kérdést:D
2016. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kereskedések közül kivételt képez a Dasweltauto amennyiben garanciás használt autót vásárolsz. Bennük meg lehet bízni.

Én épp egy 360.000 Ft-os klímacserét úsztam meg önrész nélkül.

Igaz a kérdésben lévő árszint kevés találtatot dob, de érdemes naponta ránézni ( [link] mert a jó vételek még aznap elkelnek, hogy az oldalra felteszik (a sajátomat 3 napig hirdették).

2016. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Te tuti nem dizel Golf 4et probaltal mert az kinyomja beloled a lelket :D Mazdat akkor sem vennek ha nem tudom mi lenne benne... 8 éve vettem a Golfot és 85kW pumpa dizeles, +kapot csippet. Aki probalta a kocsim az némán szált ki belole, meg olyan is akinek 3 literes BMWje van :)

Hozzateszem 8 ev alatt semmit nem csereltem, csak ahogy jarom Nemetorszagot is neha, elkoptak a fekbetetek... Mint minden kocsin is lehet az Ferrari vagy barmi... Elkopik

2016. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!