Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhetett újonnan...

Mennyibe kerülhetett újonnan egy 2000-ben forgalomba helyezett Mitsubishi Space Star 1.3?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello,


hasznaltauto.hu-n rá tudsz keresni, hogy milyen árban vannak. Nekünk 2003-as gyártási évű 1.9 DI-D volt ebből a típusból. Faterom 230e km-el vette, 3,5 évesen, aztán én adtan el 11 évesen 430e km-el. Kopó alkatrészek (fékbetét,első tárcsák, kuplung tárcsa, generátor szénkefe) és az alap szervízeken kívül (olajcsere 15 ezernként , váltóolaj csere 300e km-nél) nem kellet rajta semmit csinálni , és egyszer sem állt meg senki alatt.

Az ereddeti, gyári turbó volt benne. Én 450 ezerért adtam el , anno tekintettel a sok km-re. Ugyenebből a típusból 200e km-t futott társai akkor ( 2 évvel ezelőtt) 7-800 ezer körül mozogtak. Szerintem ha ebben a típusban gondolkozol érdemes megfontolnod, ezt az 1.9 dízelt , mert megbízható, és a fogyasztása is tök jó (4.8-5.1l /100km)


Üdv

2016. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es, a kérdező nem erre gondolt!

Én kb 3 millióra tippelem az akkori új árát.

2016. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban! Félreolvastam a kérdést :\
2016. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!