Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri manapság egy BMW...

Megéri manapság egy BMW E30/E32/E34-es autót venni? És mennyiért érné meg? Plusz mennyi lenne a felújítás, mert gondolom egy több mint 20 éves autónál biztos kell valamit szerelni. Egyszóval megérné?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez "megéri" dolog nagyon szubjektív.

Ugyanaz a dolog valakinek megéri a másiknak meg kizárt is lehet.

Vagy pontosítd mit értesz azalatt , hogy megéri-e?

Nekem biztos nem kéne ilyen kocsi de lehet, hogy másnak kívánatos.

2016. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem pontosítottam, úgy értettem, hogy mai szemmel nézve megéri-e megvenni, úgy hogy végzek rajta apróbb felújításokat, és jó lesz, megbízható lesz vagy nagyon zsebbe nyúlós a dolog.
2016. okt. 7. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt pontosítani, megértem.

Így inkább azt mondanám, hogy aki szerelmes ebbe a típusba vagy ez az álma és vállalja a fenntartásához az áltagosnál nagyobb költségeket, hát vegyen persze.

Akinek az autó csak egy tárgy ami elviszi dolgozni meg boltba és nincs iránta érzelme, fontos neki hogy minél kevesebb pénzből legyen fenntartható az ne ilyet vegyen.

Te tudod melyikhez állsz közelebb.

2016. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megéri, mert az E34-nek most kell felrepülni az ára, az E30-asok már most nagyon drágák. Például ha most veszel 800 ezerért egy E34-est, és nem csinálsz semmit, csak megőrzöd az állapotát, lehet 3-5 év múlva 1,6-ot fog érni. Közben használod is persze az autót. Felújítás megtöbbszörözi az értékét. Egy gond van: ahogy olvasom a kérdésed, te nem vagy témában ezekkel a régi autókkal, és akkor csak szívás lesz vele. Nagyon tisztában kell lenni a dolgokkal.
2016. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Utolsó, hogy érted, hogy nem vagyok tisztában velük? (nem sértésként mondom, csak kíváncsiságból). És kb. Hány kilóméter legyen benne, ha venni szeretném? Gondolom nem 300 ezer.
2016. okt. 7. 18:13
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez mit szóltok, mik a véleményetek róla? (leszámítva a belsőt és azt a kis esztétikai hibát.)

2016. okt. 7. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemrég hirdettek eladásra egy E34 525tds-t, olasz import és gyönyörű volt. Még agyaltam is rajta, hogy bevállalom, mert tényleg baromi jól nézett ki, nulla rozsda, gyári fény. Ja és lepapírozva megállt volna 1,3 milla környékén. Aztán elvitték :)


Az a baj az ilyen kocsikkal, hogy ha már felújítani kell akkor azzal már nem éri meg foglalkozni. Gyári állapotút kell venni ami viszont rettenetesen drága. Az E30-hoz pl van sok lom ami olcsó és van sok cucc ami ritka és baromi drága, a felújításhoz sok idő és sok fossás kell és ha nem makulátlan a munkád akkor nem fogja növelni az az autó értékét.

A futást felesleges nézni, ami ténylegesen keveset futott az már horror áron meg. A mobile-n érdemes szétnézni, akad elég sok szép példány, mint pl:


[link]


Mondjuk ez pont 10-szer annyiba kerül, mint amit te linkeltél :D


Ez is szép:

[link]


Egy felújított, rendbe szedett autó valszeg sosem fog ennyit érni.


Megéri? Persze, második autónak ha van sok pénzed megéri.

2016. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!