Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Naraku 50ccm robogó hengerszet...

Naraku 50ccm robogó hengerszett-nek mennyi a bejaratasi km re?

Figyelt kérdés
Ugye régen simok.... 2000km volt!ez a szett nicasil nélküli azért kérdezném hogy hány km a bejáratás! [link] meg hogy ebből mi igaz vagy saját malmukra hajtják a vizet hogy vegyen az ember újat
2016. okt. 9. 22:22
 1/9 A kérdező kommentje:
kimaradt a kérdésból hogy 2ütem-ről van szó :)
2016. okt. 9. 22:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoktak még bejáratni? Egyik ismerosomnak egy romma tuningolt aeroxa volt, zsir uj vas hengerrel, forgott olyan 12-13 ezret mert szét volt reszelve. Sose jaratta. Nem tudta jaratni mert nagyon magas fordulaton zart a kuplung es megsem ragadt meg neki.
2016. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kínainál tökmindegy mert mire bejáratnád vehetsz egy másik robogót
2016. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A naraku nem rossz minosegu.
2016. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
500 km
2016. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. válaszolo a Naraku mióta kinai ?? lehet neked csak a nagy japán markak jutottak de nekem motornak meg ott áll egy Ktm 250 Sx robogo meg benzint ki hordani gazsba meg varosba rohangalni jo ebbol is lejött hogy egy tuner józska vagy aki 50ccm re rak 70 es henger erősitett fötengelyt azt menőzik aszfalton könnyü ki kell jönni hegyre ... utalom az ilyet mikor be köpik kinai ...... attol mert kinai lehet jo .... ;) Ktm nel meg a Nicasil miatt nincs jaratas többieknek köszönöm szépen ..
2016. okt. 10. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo: nem tuner joska vagyok, de nekem is tuningolt 70es robogom volt es 120al jartam varosban. En komolyan kerdeztem, hogy kell-e jaratni de ha te ezt lenezesnek veszed akkor fogd meg a narakut tedd ra es jarasd vagy 4ezer kilometert feleslegesen. Olvass utana es tapasztald ki azutan szold le a masikat, hogy "tuner".
2016. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
erről beszélek ember minek a 70 est ra venni kell nagyobbat erősebbet venni nekem jo igy 50 esnek rohangalni adrenalint ki adni meg az ideget ott a cross meg jobb a terep ezerszer .... nameg nem aszfalton kell produkálni hanem terepen mi is a tudás ;)most is voltunk kint és iszonyat durva a sartol de igy jo erdőzni egy példa nagy képu gyerek ala raktunk egy yz 125 őt es már a salakon bekaka volt neki garazs soron de arca az fhuu a tuningolt sr 80 am megy 130 at de alázok vele varosba... fhuuu aszfalton konnyű prokálni az eszt sportmotorosokat utanozni hogy ki tör az auto mögül terepen kell megmutattni ....na mind 1 csao ! többieknek köszönöm meg 1x ;)
2016. okt. 11. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a crossot hasonlitod a varosinrobogohoz akkor jarj cross motorral varosban :) elvegre olyan vagany vagy vele terepen. Nezzuk meg hogyan fog a hal fára mászni
2016. okt. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!