Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös Ford Focus 1.4 rángat,...

AlexDP29 kérdése:

2005-ös Ford Focus 1.4 rángat, dadog mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az autó kigyorsításkor dadog akadozik. Márciusban vittem szerelőhöz aki azt mondta a gyertyák vízben álltak ez lehet a gond. Kitisztította új gyújtó kábelek kerültek bele és a probléma megszünt nyáron tökéletesen ment az autó. Kb. egy hónapja a hiba ismét előjött megnéztem víz konkrátan nem állt a gyertyáknál de vízcseppek voltak a gyertyapipán. Olvastam róla hogy a fagydugók ereszthetnek illetve hogy az ablakmosó fuvókáknál visszafolyhat a víz. A kérdésem hogy ha tényleg a víz a gond akkor az miért csak kigyorsításnál okoz gondot? A fegydugókat bekenték pasztával most jön az ablakmosó fuvókák szigetelése.

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 11. 07:55
 1/1 Golf2Vr6 válasza:
Hello, a probléma biztos a gyújtás környéken lesz, ha a gyujtó kábel gumija hiába vízcseppes nem szabad hogy alá menjen a víz hogy akadályoza szikrát, azért nézd meg az elosztó fedelet is jól zár e rendesen össze rakva, az is okozhat gondot nem árt lecserélni nem egy nagy összeg remélem tudtam segíteni .
2016. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!