Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az E46-os...

Mi a véleményetek az E46-os BMW 330d - 330 xd-ról?

Figyelt kérdés

E46-os 330-as BMW-t szeretnék venni. 330d vagy xd-t.

M-packet felszereltséggel.

Kinek van ilyen vagy ki ismeri a típust?

tapasztalatokat kérnék.

1.8 millió körül nézegettem

konkrétan ez a típus tetszik.



2016. okt. 13. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1800k? Ennyiért egy lepusztult, széjjel hajtott bmw-nek nem nevezhető roncsot kapsz, amire majd még legalább 2milkát kell költened a következő években, hogy egyáltalán beinduljon... Ne legyél hülye
2016. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
használtautón nézegettem csak. ott olyan 2 milla körül voltak a legdrágábbak ebből a szériából de azok Cd-k.
2016. okt. 13. 21:18
 3/18 walk w1th mee ***** válasza:
e46om van,320d-m,annyi a különbség a 330dben hogy jobban harap jobban megy sokkal,alkatrész ár stb azonos,nem sok tapasztalatom van még vele 3hete vanmeg 7ezer kmet mentem vele és eddig csak olajat cseréltem benne,én úgy néz ki jót fogtam ki,probalj ki te is valami jót kifogni,esetleg még nézegesd az e39 530D-ket azok jók, xdriveból nem sokat tudok/hallottam olvass utánna,kb 4x több hibalehetőség benne van a nevében is :) és jóval drágábbak és szervizigényesek,és van benne egy egyfajta zselé szerü is legalábbis a quatroknál úgy van,amit téli időszakban kicserélsz és majd ha el jön a nyár akkor is,és az kb legalább 100ezer forint,az xdrivenál nemtudom hogy van,sejtem hogy itt is van valami hasonló cucc:D
2016. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 walk w1th mee ***** válasza:
2016. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Dehogyis, nem kevés az 1,8 milla, sőt, az én szememben sok is egy E46-ért.

Szóval a lényeg, hogy ennyiért biztos jót találsz, és ez a 3000-res turbódízele a BMW-nek nagyon állat, akkorát tol, hogy gyorsulás közben levegőt sem bírsz venni, annak ellenére, hogy a lóerő nem tűnik soknak.

2016. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1,8 -ért szerintem is lehet jót fogni.

megnézek egy párat aztán remélem belenyúlok egy jóba. talicskafékező emberektől úgysem veszek :D

köszönöm a válaszokat

2016. okt. 13. 21:45
 7/18 anonim ***** válasza:

#1

[link]


1.8-ból muszáj jót venned, mert kb ez a top ár ezért a típusért. Van még pár autó hasznaltauto.hu-n 1.8 millió után, de nem sok.

2016. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mostanság nézegettem az E46-okat, bár én leginkább kombit és benzinest kerestem. Hááát attól függ mik az igények, én 1,5 millió alatt nem találtam olyat ami tényleg SZÉP és jó lett volna. Kisebb-nagyobb kompromisszumokkal lett volna másfél alatt is, de végül úgy döntöttem, hogy 2 millát nem fogok adni egy 15 éves autóért és hagytam a faxba az egészet.

Dízelből nagyobb a kínálat és nagyobb a sz0pófaktor is és árban is olcsóbbak. 1,8 milla szerintem egyáltalán nem sok egy szép E46-ért.

A kötelező dolgokat fusd végig, könnyen bele lehet futni túlárazott darabba ( én pl találtam olyan 320i-t ami gyönyörű volt, csak vélhetően a kormánylégzsák hiányzott belőle :D ), szal nagyon alaposan nézd végig mert könnyű mellényúlni.


Sok autót hirdetnek M-Packet szlogennel és valójában ezeknek a fele nem az. A bimmer.work weboldalon alvázszám alapján meg tudod nézni tényleg M-Packet-e vagy sem, illetve mi volt a gyári felszereltsége.

2016. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
184lovast talán kapsz ennyiért, 330i és 204lovas 30d kizárva (ha jót és nem fapadot akarsz)
2016. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
330d automatat csak 180 lovasban. 200 lovasnak tul nagy a nyomateka a valtohoz es hamar megdoglik vele. Manualisban barmelyik jo.
2016. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!