Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi autók közül melyiket...

Az alábbi autók közül melyiket választanád, melyik érné meg hosszútávon a legjobban?

Figyelt kérdés

2008-as évjáratokról lenne szó.


Opel Insignia

Lexus IS

Audi A4

BMW 3

Mazda 6

Mercedes C


Ha van/volt bármelyikkel is tapasztalatod, akkor örülnék, ha megosztanád velem. Köszi :)


2016. okt. 14. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Megis milyrn motorral szereltek ezek,te mire hasznalnad stb stb......jo lenne meg par info mert a kerdesednek ebben a formaban semmi ertelme!
2016. okt. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg ugye az állapot, futott igazolható km. Mert így a felsorolásból a Lexus szerintem a legfinomabb darab. Az Opelt leveheted a listáról
2016. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Audikra és BMW-kre sokan panaszkodnak itt (a külföldről hozottakra is) ezért azokat sorolnám leghátulra.

Az Opel Insigniára gyakori panasz a turbócső hibája de olcsón orvosolható és utána el lehet vele lenni.

A Mazda 6-ra korrózióvédelmi panaszok szoktak lenni de ha egy korróziómenteset veszel és megelőzésképpen lekezelteted akkor sokáig jó lesz mert amúgy a listából az egyik legmegbízhatóbb autó.

A másik megbízható a Lexus lenne de mivel ezek is pörögnek nagyon a használtautó piacon ezért sok eleve lehajtott példány van belőlük is mint a német prémiumokból ezért ezekben már nem bíznék olyan vakon.

Az a Mercedes C osztály nem rossz de ebből meg jellemzően sok volt cégautó van. Ezt benzinesben érné megvenni mert azokkal kevés a gond és kevesebbet is használják őket nem úgy mint a dízeleket amikkel sokat mennek (de ezért is vesz valaki dízelt). Van velük tapasztalatom és a W204-ek kitűnő autók.

2016. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezekből az Audi a legjobb szerintem, meg amúgy is nekem nagyon jó tapasztalataim vannak az Audival.

3-mas BMW fenntartása drágább, illetve nekem nem is tetszenek annyira. C Merci szintén elég problémás. Japánokat nem ajánlom. Az Insignia nagyon szép és jó lenne, csak ólomnehéz, és dízelmotorral eszik annyit, mint más hasonló méretű autó benzinesben. Illetve vannak bizonyos típushibái is.

2016. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mazda 6
2016. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!