Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hatalmas kátyúba hajtottam....

Hatalmas kátyúba hajtottam. Mi baja lehet az autómnak?

Figyelt kérdés
Belterületen kb. 50 km/h-s sebességgel egy nagyjából 30-40 cm mély kátyúba hajtottam. Ez igen nagy kátyúnak számít, majdnem kiestem az autóból. A kocsi jobb első és hátsó kereke csattant a kátyúba. Nem vettem észre előre, nagy volt a forgalom, félrehúzni nem tudtam volna a kormány, mert a mellettem lévő sávba is jöttek autók. A közútkezelő semmilyen bóját, vagy figyelmeztető táblát nem tett ki a kátyú elé. Kívülről úgy néz ki nem lett baja a kocsinak, a gumik és a felnik is épnek tűnnek. Lehet-e más baja az autónak amit szabad szemmel nem lát egy laikus? Futómű, stb? Érdemes emiatt szerelőhöz vinni, vagy hagyjam a fenébe?

2016. okt. 14. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megemelni és alánézni.
2016. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alánézni nem árt, de ha semmi különöset nem tapasztalsz, nem áll félre a kormány, nincs bizonytalan úttartás akkor nem lett baja a futóműnek. Nem köszönte meg a lengéscsillapító ezt a sokkot de, legfeljebb csak egy szög volt a koporsójába.
2016. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb hasonló történik rendőrt kell hívni helyinelni... és kell egy tanu is. Mert csak így lehet behajtani a közúttól az okozott kárt, de ahogy hallottan nem fizetnek annyit mint amibe a javítás kerül. Egy futómű beállitás es átnézes nem ártana. Gumikat szintén meg kell nézetni a lehetséges szál szakadasok miatt. A felni ekkora kátyúnál valószinűleg vetemedett.. ha szerencséd van elég centirozni
2016. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!