Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogósok! Csaj vagyok, és...

Robogósok! Csaj vagyok, és úgy döntöttem hogy szeretnék egy robogót, egy kezdőnek először jobb egy lassabb gépet venni?

Figyelt kérdés
Eddig csak autót vezettem,de most úgy döntöttem szeretnék egy robogót.Nem sokat értek a témához,ezért szeretném megkérdezni,hogy egy kezdőnek,mint én,megteszi például egy Blade retro típusú gép,aminek 60km/h a maximális sebessége?Vagy ez gagyi,és mindenképp gyorsabb kellene?Száguldozni azért nem szeretnék,de lehet hogy azért valamivel gyorsabb gépet kellene venni?Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 25. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Helló!

én személy szerint imádom a robogós csajokat! És 110 % ig támogatlak ez ügyben. Jön a nyár....jó döntést hoztál!

amiket ajánlok, bár nemtudom mennyi kereted van rá....:

-aprillia

-gas-gas

-yamaha

-honda


Ezekből a típusokból válogass, ezek a tuti gépek .

Ha rám hallgatsz NE vegyél nagykerekű robogót, kymco-t meg ilyen kóreai, nevenincs sz*rokat, hacskanem zsírújat veszel, mert akkor szinte mindegy ha pár év múlva eladod...Annyit bármelyik kibír.

SOK SOK JÓ MOTOROS ÉLMÉNYT, jó motornézést kívánok!

19/F

(gyengéim a motoros nők....)

2010. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha csak városban használod akkor bőven jó, de ha már hosszabb távokat uis megteszel autóutakon akkor keress egy olyat ami megy 90-100 körül
2010. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha autót vezettél akkor biztos van jogsid és akkor tudnod kell hány km\h lehet közlekedni segédmotorkerékpárral.így ebben a formában tehát értelmetlen a kérdésed.gyakorlatban azonban elég lesz az a robogó.
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kisebb teljesítményűvel kezdj. Akkor térj át egy gyorsabbra, ha már jól megy.
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszaitokat:)Nagyon sok pénzem nincs rá,hiper-szupert nem tudok venni,de azért valami hozzám illőt szeretnék:)Nemcsak városban használnám,hanem olyan 30-40km-es távban,akkor így lehet hogy nagyobb sebességűre lesz szükségem:)
2010. ápr. 25. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:

ha 60-at megy max akkor 45 az utazósebessége.. 40 km-ert menni még 60al is kínszenvedés, nemhogy 45-el.. hameg mégis 60al hajtanád éjjel nappal akkor meg gyorsan meghalna szegény motor..


én azt ajánlom hogy keress a baráti társaságodban egy robogót és fizess ki ismerősödnek pár liter benzint, és szokjad a motort.. utánna már jobblesz hozzászokni egy gyorsabbhoz is

2010. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a blade nem az az Auchan-os nyavaja, mert az felejtős. Az minden csak nem robogó. Inkább valamilyen japán robogót válassz (honda, suzuki stb.).
2010. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gyűjts egy aprilia sr-re. gyakorlatilag 70-80as utazón elmegy az már fasza :) 120ért már lehet venni faszát. De ha nincs annyi pénz akkor is inkább valami honda aprilia robogót , azok legalább megbízhatók!
2010. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Noname robogót ne!! Újonnan se.


Yamaha, Honda, Suzuki


Ezek robogók

2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
robók közül teljesítmény alapján bármelyiket választhatod, mert ezek a városi "tünemények" nem húznak úgy, h pl hátra lerepülnél XD Amúgy énis ajánlom a japánokat, de a Peugeot mopedeket is nagyon dicsérik...
2010. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!