Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriából, Németországból...

Ausztriából, Németországból megéri használt autót behozni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert valószínűleg jó állapotban lévő kocsit kapsz ami rendszeresen volt szervizelve
2016. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A kocsitól függ.
2016. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ kitől és hányadik tulajtól veszed. Arra felé nagyon drágán dolgoznak a szerelők Tehát, ha viszonylag keveset ér, vagy az értékéhez képest sokat kellene rá költeni, akkor nem fogják megcsináltatni, Inkább eladják.

Figyelembe kell venni a rengeteg vendégmunkást is akik vesznek valamit, használják amíg megy, aztán továbbadják. És ezeket a kocsikat is németeknél veszed meg.

A héten két teljes napot töltöttem az egyik közlekedés felügyelet vizsga állomásán. Sosem gondoltam volna, hogy ennyi nagyjából egyben lévő roncsot helyeznek forgalomba. (kb 30 autóból max 5 re mondtam azt, hogy szép és jónak látszik. 1000-2000 eurós autók lehettek)


Persze biztos lehet jót is venni arrafelé, de ez is olyan mint az ithoni autóvásárlás. szerencse meg sok idő kell hozzá.

2016. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ, pl. milyen árkategóriában gondolkodsz, kitől veszed (kereskedő v magánszemély) stb.

Tele a net ilyen írásokkal, mire kell figyelni, mi mennyibe kerül, mik a buktatók.

[link]

2016. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A százezredik ilyen kerdes ha nem a milliomodik!Hasznakd a keresot es olvass vissza!
2016. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dirtboy ***** válasza:

nézegettem én is de osztrák baromi drága.

az a típus amit én akarok majd venni semmivel nem olcsóbb külföldön mint idehaza, pedig nézem németet,osztrákot,svájcot,hollandot,lengyelt,szlovákot még romániát is megnéztem de sehol nem volt olyan hogy megérje kiutazni érte,honosítani stb


de vannak típusok amik valóban olcsóbbak kint mert kíváncsiságból rá kerestem a mitsu lancerre is,az pl olcsóbb.

2016. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy jobban felszerelt autókat találsz kint mint itthon.Az állapot lehet ilyen is olyan is itt is ott is.
2016. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alsókategóriás, eleve olcsó autókat nem éri meg.
2016. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

A sok buta birka csak ehhez ért hogy lepontozzanak de véletlenül se cáfolnának meg.Tapasztalatból mondom hogy megéri használt autót behozni az osztrákoktól vagy a németektől


Persze ti hígagyúak maradhattok a szaros Suzukitoknál,én nem égetem magamat ilyen kocsikkal az is biztos :D

2016. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 00hory00 válasza:
Hát alaposan utána kell menni az autónak tényleg és nagyon idős autót ott sem szabad venni. De mire elmész érte, hazahozod, átiratod, majdnem ott vagy, mintha itthon vennél, ha még valami baja is van pláne. ráadásul a sokáig (10-15 évig) kint használt gépek szerintem előbb szétrohadnak. Persze mondják, hogy jól utána lehet nézni, meg alaposan kell keresni és lehet találni jó vételt, de ugyanez az itthoni használt autókra is pont ugyanúgy igaz. Itthon is tudsz jó vételt csinálni és könnyebben visszanyomozod az előzményét. Ráadásul az itthon használt autók általában tovább élnek, mint a kintiek. (Persze a kivételt erősítő szabály itt is megvan.) Egy a lényeg, ha tutira külföldről akarsz autót venni, semmiképp ne bízd másra, úgy értem se kereskedőre, akinek olyan tuti hiperjó kapcsolatai vannak, hogy mindent elintéz egy nap alatt (ja, jópénzzért), se valami autószállítóra, mert a gatyád ráfizeted. Olyat válassz, ami lábon hazajön. Adásvételivel és egy ideiglenes rendszámmal nem fognak basztatni kint.
2016. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!