Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó Németországból?...

Kbalazs1993 kérdése:

Használtautó Németországból? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót vásárolni Németországban a közeljövőben!

Mégis hogyan működik ez? A kinti részére gondolok. Hova érdemes menni? Kereskedés, vagy magánszemély? netán piac?

Két közel azonos tulajdonságokkal rendelkező autó közül hol kapom meg olcsóbban? A kereskedőknél lévő árak hogy viszonyulnak az interneten hirdetett autókéhoz? stb. Köszönöm a válaszokat!!!



2016. ápr. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A netes hirdetésekről:

[link]


Inkább nevezz be egy túrára, amit néhány nepper szokott szervezni, de nulla ismerettel ne indulj el!


Szerintem.

2016. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nepperrel pont hogy nem érdemes. Annak megvannak az ismeretségei, tuti ugy csinálja hogy jo hasznot huzzon ki.
2016. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2: Persze, hogy van haszna, ingyen még Krisztus koporsóját se...

Viszont ha mindenkinek megéri, hogy ne kelljen szívni az első pillanattól, akkor miért ne?

2016. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ám, de nekem régi nagy álmom, hogy ilyen jellegű autókereskedessel foglalkozzak, tehát ha nem akarom árverni a vevőt az ilyen jellegű költségeim minimalizalni kell, tehát én mennék. Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, aki már volt kint.
2016. ápr. 15. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igen ám, de nekem régi nagy álmom, hogy ilyen jellegű autókereskedessel foglalkozzak"


Akkor állj be melózni az egyik nepperhez, hogy megtanuld a "szakmát"!

Miből gondolod, hogy az "utcáról betévedve" menni fog a dolog? A török vagy bolgár nepper az első kereskedésben átbasz, hogy csak pislogsz!

Persze te tudod...

2016. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még valami.

Szép dolog az álmodozás, de kevés az, hogy megnézel 3 évadot a Wheeler Dealers-ből, Mike Brewer és Edd China nem abból a pár autóból él. Azon túl, hogy a Discovery fizet nekik vannak saját cégeik.


Szerintem.

2016. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a szaktudasom megítélése volt a kérdés, hanem, hogy a témával kapcsolatos tapasztalatokat írjátok le. Elhiszem, hogy ettől vagytok alfa hímek, de máshol csináljátok.
2016. ápr. 16. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!