Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Élvezhető a motorozás a...

Élvezhető a motorozás a váltás mellett?

Figyelt kérdés
Hello!Vennni szeretnék majd lassan egy 125-ös cross motort.Az lenne a kérdésem (mert még nem ültem motoron úgy hogy én vezettem) hogy a váltás mellett is élvezhető a motorozás?És első motornak 125-osbe melyik lenne a legjobb?

2016. okt. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy élvezhető. Nem azt mondom, hogy az a lényeg benne, de ez is egy faktor, ami élvezhetővé teszi.
2016. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És szerinted legelső motornak melyik lenne a legmegfelelőbb? Nem gond ha nem igazán értesz hozzájuk én sem ;)
2016. okt. 16. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és milyen jogsid van!?
2016. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőre a jogosítvány lenne a legmegfelelőbb, utána ami tetszik. Addigra lesz talán annyi tapasztalatod, hogy tudj választani.
2016. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát rendben köszönöm! :)
2016. okt. 17. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy váltás mellett? Márhogy váltogatni kell? Hát, én valszeg régi vágású motoros vagyok, én meg azt nehezen tudnám elképzelni hogy nem kell a váltót (kuplungot) kezelni.
2016. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha crosst akarsz venni akkor gondolom nem uton hanem erdőn/ pályán használnád. Erdőre már kell jogsi, de pályára nem. Viszont erdőre csak azért megcsinálni a jogsit fölösleges szerintem, de ezt csak halkan jegyzem meg! Az hogy jó vagy sem az attól függ, hogy nagyképüzől-e a haverok előtt, mennyire tudsz ésszel menni, azért kicsi kondi is kell. Ha nem értesz a motorokhoz akkor ne crosst hanem endurót vegyél, mert az nem üzemórás és jóval kisebb a szervizigénye.
2016. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. nov. 12. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!