Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tekernek vissza kilomét...

Hogyan tekernek vissza kilométerórát az újabb kocsiknál? Csak rádugnak egy kábelt és annyit írnak bele amennyit akarnak?

Figyelt kérdés
Kocsit akarok venni és azért vagyok rá kíváncsi? Tudom hogy km sosem hanem állapotot nézünk vásárlásnál, de van ennek valami nyoma valahol a kocsi agyában?
2016. okt. 17. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

újabb kocsik több helyen is tárolják a km állást, ami kiolvasható


ha profi az óratekerő, átírja mindenhol, de szerintem a legtöbb esetben átírják egy helyen, aztán adják is tovább az autót

2016. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állapotot veszünk nem km-t oszt mégis mindenki a km-t nézi. Amúgy igen rádugják a megfelelő adatkábelt és a megfelelő programmal átírják.

De le is nyomozhatod az autót azzal kicsit előrébb vagy. Meg át is nézheted megbízható szakemberrel.

Amit az előző ír az is jó nyom. Pl a kulcsban is tárolódik sok autónál és soxor ezt elfelejtik módosítani és buktavári.

Az üzemórák is kiolvashatók és kiszámolhatod hogy ahhoz képest mennyire tér el. Ha ezt is nem módosították okosan. Lehet eltérés ha sokat pöfögtették dugóban álló helyzetben az autó motorját. De ha nagyon nagy az eltérés azaz nagyon sok üzemóra van az autóban a km értékhez képest akkor biztos hogy tekerték.

2016. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!