Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorkerékpárt vegyek...

Milyen motorkerékpárt vegyek A2 kategóriás jogositványra (400 ccm,35 KW)?

Figyelt kérdés

használt motorra gondoltam 400.000 forinton belül , a főszempont a gyorsulás és a kényelem

Én a kawasaki ninja250-et és a hyosung gt250r-re gondoltam .

Nem nagyon értek hozzájuk , most lett meg a jogositványom is , a válaszokat előre köszönöm :)



2016. okt. 19. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de most szerezted meg a jogsit, de nem tudod mire vizsgáztál!?


326/2011. (XII. 28.) Korm. rendelet


„A2” alkategória

– olyan motorkerékpár, amelyek teljesítménye a 35 kW-ot, teljesítmény/ tömeg aránya pedig a 0,2 kW/kg-ot nem haladja meg, és amelyet nem kétszer akkora teljesítményű járműből alakítottak át

2016. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 250-es Ninja egy jó választás, de 400 ezerből kizárt, hogy kapsz. Ebben a kategóriában szerintem a Suzuki GS500 a legjobb választás. Könnyen kezelhető, olcsón fenntartható és elég kényelmes is. Ha még kezdő vagy és az első motorod lesz, akkor én mindenképp ilyet nézegetnék, vagy esetleg egy Kawasaki ER-5-öt.
2016. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első, Romániában másképp van a törvény kicsit, sajnos én itt élek, Erdélyben,

Kedves második, köszönöm a segítséget

2016. okt. 20. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol laksz. "A2" az nemzetközi kategória.
2016. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!