Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges S50B Simsonba...

Anonymus1986 kérdése:

Lehetséges S50B Simsonba tirisztoros gyújtást venni komplettet motoros boltba? Vagy csak s51-hez lehet?

Figyelt kérdés

Komplett tirisztoros gyújtást szeretnék venni a s50b-s motoromhoz, lehtséges ez?

Miket kell vegyek hozzá?

Gondolom lendkerék tirisztorost, és gyújtás részt komplettet.

Nem akarom tuningolni ,nem is fogom. Szeretem az alap 45 km/h-t. Kedvenc utazó sebességem.

De annyit el akarok érni, hogy jobban beinduljon, és ne keljen rugdosni órákig hogy beinduljon.

Ugye jobban indulnak a tirisztoros motorok?

pls jó válaszokat várok, trollok kiméljenek.

Normális véleményeket várok.



2016. okt. 19. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy be kéne tudni állítani a gyújtást ? XD
2016. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem,csak a tirisztoros gyújtással könnyebben indulnak a motorok, mint megszakítóssal.

Mondtam trollok offfffff!!!

2016. okt. 19. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Higgadj már le kasosz XD

Épp arra világítok rá,hogy a megszakítós ugyanolyan jó,ha nem vagy hozzá sík hülye XD

Valamint ha a tirisztor bekotlik alattad,azt nemjavítod meg egy csavarhúzóval,tolod szépen haza.

2016. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erre voltam kiváncsi.

Ezek szerint ugyan olyan jó a megszakítós mint a tirisztoros.

2016. okt. 19. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
CSAK AKKOR ha jól be van állítva
2016. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!