Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna 2. 0T gyujtáski...

Renault Laguna 2. 0T gyujtáskimaradás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Laguna II 2.0T 2003…

Hiba.: alapjáraton pici remegés (egyenetlen), nagyon büdös a kipufogóból,érezni ,hogy nem égeti el a benzint rendesen, alapjáraton kigyullad a check lámpa,viszont ha elindulok vele akkor el is alszik,menetközben terheléskor megtorpanások (néha)

Hibakód P0300 (természetesen :/ )

Kiszedtem a gyergyákat , ha szemben álsz az autóval akkor balról az 1. és a 3. Hengernél volt korom fekete a gyergya,a 2. és a 4. hengernél rendben volt!

Kicseréltem másik gyergyákra de semmi változás! Ugyan úgy kormosak!

Trafót is cseréltem eggyet! De az sem hozott szerencsét!

VISZONT!

Ha lehúzom az első lambdaszonda csatlakozóját,akkor szinte kitisztul az alapjárat, megszünik a torpanások menetközben és még picit könnyedebben is megy az autó!


Tippek…???

Lehet az első lambdaszonda lessz a bűnös…? Viszont akkor miért csak abban a 2 hengerben van gyujtaskimaradás…?



2016. okt. 19. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet lambda szonda hibája is, de ebben az esetben hidegen rendesen kell hogy menjen a motor és erősebb gyorsításkor is, mert ekkor amúgy is figyelmen kívül hagyja a motorvezérlés a lambda jelet.
2016. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!