Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szerszámok kellenek...

Milyen szerszámok kellenek autószereléshez?

Figyelt kérdés

Alapabb dolgokat magamnak akarom csinálni, tehát legszűrű, vezérműszíj csere, műszerfalat szétszedni, polírozás, fényezés, megnyomott rész javítása, és hasonlókra gondolok.

Milyen szerszámokat vásároljak?


2016. okt. 20. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jópofa kérdés! :D

Vedd meg az egész "bótot". De a kérdésből kiindulva még tudást is venni kellene hozzá valahol. :)

2016. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
"alap dolgok" azt beírja hogy vezérműcsere......te inkabb hozza se nyulj szerencsetlen autohoz mert a kerdesed alapjan azt se tudod a csavarhuzot melyik vegen kell megfogni...
2016. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta számít alap dolgoznak a jármű fényezése és a vezérlés csere?:DDD
2016. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Alap dolgok: kerékcsere, esetleg lámpában izzócsere. A többit hagyd szakemberre.

Vagy vegyél egy nagykalapácsot, az mindenhe' jó.

2016. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%

Vezérmű szíjat biztosan nem tudsz cserélni.


Én is hasonlóan a 0-ról indultam 3 éve, megkaptam a jogsit, mellé egy rossz kocsit + elfoglalt szerelőt. Alap dolgokat meg tanultam megjavítani: izzók cseréje (led-sítettem is), légszűrő csere, műszerfal csere, de éppen tegnap előtt tettem be LED szalagokat a kocsiba, meg csomagzérbe lámpát és elég sok időbe is telt + azóta a fűtés nem mindig működik. Olajszűrő cserét meg olaj cserét már nem mernék csinálni.

2016. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vezérmű szíjat biztosan nem tudsz cserélni. "


Na és miért ne tudna?

2016. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

"Na és miért ne tudna?"


Talan mert az egyik legösszetetteb legnagyobb odafigyelest igenylő müvelet!

Kb mint ha kezdő hegesztőként/lakatosként rádbíznák egy anyahajó összeállitasat!

2016. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vezérmű cserét és a fényezést valóban hagyd szakemberre.

Nehéz lenne így kapásból összefoglalni a szerszámokat,de próbáljuk meg. Egy 1/4 és 1/2 crova készlet alap,csillag-villás készlet,legalább 3 különböző méretű kalapács,nem baj ha van egy gumi is benne,csavarhúzó készlet,kisflex,akkus csavarozó-fúró,fúrószár készlet,bitfej készlet,reszelő(tűreszelő) készlet,kombifogó,vízpumpafogó,tolóméró.Biztos van amit kihagytam,majd kiegészítik :-) És lehetőleg ezekt ne a picos bajszos románcigányoknál vedd meg...

2016. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
...multiméter,forrasztópáka,hosszabbító.
2016. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végtelen mennyiségű szerszám létezik, és szükséges, ha benézel egy profi műhelybe, ahol mindenféle márkával foglalkoznak, akkor azt láthatod, hogy az egyszerű szerszámok értéke is több millió forint, és akkor nem beszéltünk a speciális kulcsokról, műszerekről, stb.
2016. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!