Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autó miért indulhat...

Benzines autó miért indulhat nehezen?

Figyelt kérdés

Egy 1.4 merciről van szó. Hosszabb állás után nehezen indul be, kicseréltem az ac pumpát, központi injektorok kitakaritva, üzemanyag szürő cserélve. Mi lehet még a baj, lassan gyufát adok neki.

Olvastam valahol hogy holtponti jeladó miatt nem indult valakinek a benzines autója.

Számítógép nem mutat semmilyen hibát!



2016. okt. 20. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent egeszen pontosan az hogy nehezennindul?
2016. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a nehezen indulás alatt érted, hogy 2 tekeressél többet forog akkor ez hosszabb állás után teljesen normális.
2016. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hosszabb állás alatt azt értem hogy egy két nap.
2016. okt. 21. 04:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Nehéz inulás alatt azt értem, kulcsolás köszörül majdnem elkapja de inkább köszörül tovább. Nagyából tegnap is hatodik kulcsolásra indult be. A jelenség eddig is fenn állt, ezért fogtam hozzá az alkatrészek cserélyéhez.
2016. okt. 21. 04:21
 5/11 anonim ***** válasza:

"A jelenség eddig is fenn állt, ezért fogtam hozzá az alkatrészek cserélyéhez."


Mondjuk ez igy eleg draga mulatsag lesz,ugy "szervizelni" egy kocsit,hogy hasraütés szerűen cserelek ezt-azt amit jónak látok vagy amiről ugy gondolom hogy az a hibas!

Egyebkent meg akkor a hosszabb allas utan az elso inditasnal kene gepre tenni,nem hiszem el hogy nem hoz semmit hibának!

2016. okt. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnézem hogy talál e valamit ma a gép, csinálok róla a videot is feltolom valahova lehet igy könnyebben megérthető. A cserék nem hasra ütés szerüen történtek hanem hivatkoztak arra hogy lehet nem volt cserélve soha az üzemanyag szürő és hogy nincs elég hozama az ac pumpának. Még a gumi csővekre tippelnék magamtól, de már kicsit kezd elegem lenni belőle... :(
2016. okt. 21. 04:45
 7/11 anonim ***** válasza:

gyertyákat nézted? ha gázul néznek ki, csere.

nemtudom ennek a emrcinek milyen a gyújtáselosztója, de ha rotoros (tehát szétszedhető) akkor segíteni szokott ha azokat megtakarítod kicsit óvatosan az áthúzó pontokat.

ha nem szétszedhető, akkor is érdemes megnézni a gyújtáskábeleket.

az autómata szivatót is ellenőrizd! lehet hogy hidegen nem ad több anyagot.

2016. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

még esetleg a "hall" jeladó is szarakodhat

más konstrukció az f astra, de a szerelő haverommal is 1 napig agyaltuk mire meglett ez a kis gané, hogy rossz.

ugyanez volt, csak köszörült és nem indult az autó...nem fecskendezett be az injektor (ilyenkor letiltja magát ha nem kap vagy nem olyan minőségű jelet kap hogy ne zabáljon be a motor.)

2016. okt. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zsolti777 válasza:
Nekem is szintén ez a hiba! Sikerült neked valahogyan javítani?
2016. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zsolti777 válasza:
Ha sikerült megfejtened a hiba okát, légyszíves írd meg nekem! Ugyanezeket produkálja a feleségem Mercije is!
2016. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!