Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány havi fizetésedet vagy...

Hány havi fizetésedet vagy (voltál) hajlandó kifizetni használt autó vásárlásánál?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
4 havi kamionos bérembe került,ha így nézzük.
2016. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Van aki havonta keres 90-et de van aki 350-et.Bocs de innestől kezdve értelmetlen a kérdés
2016. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Kis tiknyó koromban/90'-es évek/ kerestem átlag 86 ezret,abból 6 évig ment a banknak havi 30.

A vételár közel kétszeresét fizettem vissza a r*hadék mocskoknak XD

2016. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 dirtboy ***** válasza:

ez a kérdés úgy lenne szerintem értelmesebb ha az lenne a kérdés hogy hány havi félre tett pénzt voltál hajlandó beáldozni az autóért.

mint már írták van aki keveset keres van aki sokat,azonban van olyan is aki sokat de mégsem tud eleget félre tenni mert hitele van vagy bármi ami viszi a pénzét.

én még első autómat hajtom ez egy olcsó kocsi 4éve már hogy megvan,azóta a fizum sem annyi mint volt.

de autót tervezek venni,használtan,egyenlőre még nem tudom mennyiért fog sikerülni csak azt tudom milyet akarok.

remélem 20-21 havi megtakarításomból sikerül venni jövőre.

2016. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 BiTOPro97 ***** válasza:

A két használtra is, több mint tíz évit, de az amortizáció számít. De van egy új is.


Örökségből vettem, most már kettőt is. De amúgy 14 havi éves bér mellett - állandó státusz miatt, amúgy 2+3.5 hó, köv. évben 2+3.5+2 hó a főállásomban, a mellék állások egy havit sem adtak ki.

2016. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 BiTOPro97 ***** válasza:

A kérdező ezt kérdezte. Ennek a két számnak az arányára volt kíváncsi, nagyon sok mérőszámot vagy irányadó számot nem vet figyelembe.


De szokták a fizetésekhez mérni a kiadásokat. ;)

2016. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Egyet sem. Mindig céges autókat hajtottam.
2016. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 BiTOPro97 ***** válasza:

Javítva.: több mint egy évit.


"A két használtra is, több mint tíz évit" - > egy tizedessel elcsúsztam -> A két használtra is, több mint egy évit - mentségemre szóljon más elvonta a figyelmem, és árfolyamok, azok változásai, év közben vagyunk, etc.

2016. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5 havi
2016. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 BiTOPro97 ***** válasza:
Úgy ~14 havit, és érdekes pont 14 havi bérem van évente, mert Ausztriában állandó státuszban vagyok alkalmazva, egy amúgy svájci-német cég osztrák leányvállalatánál.
2016. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!