Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legmegbíz...

Szerintetek melyik a legmegbízhatóbb autó, amire nem csak a pénzt dobom ki?

Figyelt kérdés
Friss jogsis vagyok, autót szeretnénk venni. Nekem nagyon bejön a wolksvagen és a renault (ezen tanultam). Automata váltós fele jobban hajlok, ha váltós lesz akkor mindenképp dízel. Amiket idáig néztem autók mindegyik 2000-es évjáratú vagy környéke, azt mondják öreg és nekem csak problémáim lesznek vele, főleg a francia autókkal stb. opelre, suzukira azt mondják bírja a nyúzást, olcsó alkatrész ezért azt ajánlják "kezdőknek". Ti milyen autókat tartotok jónak? (amit nem kell havonta szervizelni, ami kellően biztonságos, hosszú életű, stb.) Az autó nagysága nem probléma, kombin tanultam, jelenleg egy "tankkal" vezetgetek.

2016. okt. 19. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Swift.

Mennyit költenél rá, mennyit mennél vele éves szinten?

2016. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem első saját autóm egy 1999-es Suzuki Swift, 1,3-as motorral, indul megyen, olcsón fenntartható, nincsen vele semmi baj, úgy érzem jó választás volt, teljesen meg vagyok vele elégedve eddig. Ha a jövőben úgy alakul az anyagi helyzetem és lehetőségem nyílik kicserélni, akkor csak valami japán autóra cserélem, Toyota Corollára, Honda Civic-re vagy Accordra vagy Mitsubishi Lancerre. Szerintem ezek a kocsik eléggé tartós darabok, jókat lehet belőlük találni, kis ráfordítást igényelnek csak, ha megkapják ezt a kis törődést és a kötelező szervizeléseket, kicsi az esélye hogy valami váratlan nagy költségű hiba merüljön fel a kopó alkatrészeken kívül, szinte örök darabok. Az ért írtam, hogy szinte mert a karosszériájukra oda kell figyelni mivel, a rozsdára hajlamosak, de ha oda van figyelve és kezelve van akkor egy örök darab. Én neked is valami hasonló típust ajánlanék első autónak.Sok szerencsét kívánok.
2016. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még ajánlanám a 2000-körüli Nissan Micrat ha bejönnek a kis autók. Ezek is nagyon jók és megbízhatóak.
2016. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hétköznapokon kb 100 km-t vezetnék, hétvégén szerintem a páromét használnák. éves szinten ez nem tudom h mennyire jön ki. max 1M-t áldoznék rá. kb 1 éve volt egy balesetünk (nem mi voltunk a hibásak) ahol az autó orra védett meg a tolókocsitól.. ez miatt egy kicsit elriasztott a Micra, de mindig is micrát szerettem volna. (:
2016. okt. 19. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért ne lehetne Almera vagy Primera? Kiforrott japán technika az összes benzines ezek közül.
2016. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát 1 millából kijön például egy teljesen patika állapotú első generációs Renault Megane, és azok nagyon jók és kényelmesek is. Ja és még szervízre is marad ennyi pénzből.
2016. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a Swift mit tud és hogy mennyire jó autó, de azért ha nem csóróság van meg kényszer, nézzen az ember annál jobb kocsit azért. Az a mai kor Ladája és azért nah...


Ha tetszik a VW akkor Golf vagy Polo. Rengeteg van belőlük, van alkatrész is, ismerik a típushibákat stb.

Vagy az említett japánok.

2016. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paraméterek mellett az Astrák és a Focusok között keresgélnék.
2016. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ranaultot a helyedben elkerülném, emg úgy az összes franciát, dízelbe meg pláne. Igazáéból ha városba kell csak, akkor felesleges a dízel. Benzines kell, és normál váltós. Én a japán és német autókat tartom jónak, márkák szerint volkswagen, audi, bmw, toyota, seat, suzuki, mercédesz, opel... stbstb Nyilván ezek között is vannak árkategóriák. Nehéz mit mondani, kellene az, hogy mennyit szánsz rá... Vw Polo, Vw Passat, Opel Astra, Toyota Yaris stb...
2016. okt. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Seat Leon, Seat Cordoba, Toyota Corolla...
2016. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!