Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért eszik sokat a régi Swiftem?

Miért eszik sokat a régi Swiftem?

Figyelt kérdés

Sok üzemanyagot fogyaszt. 30 kilóméter alatt elvileg megevett 5-6 litert.


Reggelente 2 kilómétert használom előtte 6 vagy épp 4 percig melegítem a motort, mert inditásnál valami csörgő hangot megvárom, hogy elhallgasson..


Ez nem most jött elő, nyáron is így volt, csak most elégeltem meg, ezért kérdem.


Hozzáteszem Apukám Swiftje is ugyan ezt csinálja, ugyan az az autó. Viszont a Ford Fiestánk nem eszik többet télen se se nyáron se.


Ez Suzuki betegség lehet? 1995-ös Swift... 1.3-as.


2016. okt. 21. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Reggelente 2 kilómétert használom előtte 6 vagy épp 4 percig melegítem a motort"


Ezzel meg is van a válasz.2 kilóméterre inkább egy kerékpár.Mig melegítgeted,addig oda érsz vele.

2016. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor volt olajcserélve benne? A csörgő motor soha nem jelent túl jót, lehet csapágyas vagy nincs kenés, ha így használod tovább a csörgés egy idő után a motor blokk oldalán lesz látható.
2016. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94- töl 2008-ig volt suzukimi ill van is ,ez 4- ik különböző évjáratuak ,de mind 6-7 között legelt a régiek inkább 6 liter
2016. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"a régiek inkább 6 liter"


Igen,csak nem 1-2 kilóméteres városi,hidegindítgatós szaladgálásokkal.Én pizzáztam 1,0 papírswiftel 9-10l simán lenyelte.

2016. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!