Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet nagyjából...

Mennyibe kerülhet nagyjából egy olaj és vezérlés csere?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem használtan egy autót, és ezeket szeretném

megcsináltatni.


2016. okt. 21. 21:33
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
81%
gondolod hogy ugyan annyiba kerül minden autón azért nem írtad le hogy milyen kocsid van?
2016. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

És az ilyen láma majd elmegy a szerelőhöz árajánlatért.

De előrebocsátja, hogy ő már utánakérdezett a neten és az ennyi meg ennyi.

2016. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nemrég csináltam meg itthon a saját autómon, 20 ezer volt az olaj, a lánc, a láncfeszítőpatron és a vezérműkerék együtt. De szomszédom a viszonylag új Audiján ezért szakszírvízben 140 ezret fizetett. Szóval valahol 10 és 500 ezer között.
2016. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy átlagos autón ez úgy 80 ezer körül szokott lenni, ha mindent az olcsóbb helyeken veszel. De óriási különbségek lehetnek a típusokon belül. De ugye a te autód típusa titkosított.
2016. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen szupertitkos autokat a szupertitkos szervizben lehet szervizeltetni...de azt sajnos nem tudom megmondani neked hol van meg mennyibe kerül egy ilyen mivel szupertitkos!
2016. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mitsubishi Colt 1.3 as 96-os évjárat.


Így már pontos árat kérnék oké ? :)

2016. okt. 21. 22:35
 7/13 A kérdező kommentje:

Kb 80 ezret tudnék rá áldozni, és kíváncsi voltam

hogy kijön-e belőle. Nem tudom miért kell mindenből

poént gyártani.

2016. okt. 21. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

20 ezertől 40 ezerig vannak vezérlés szettek hozzá,olajból meg nyilván elég egy 4 literes,ami viszkozitástól függően 6-10 ezer.Olajszűrő szintén minőség függvényében 1-5 ezer forint.


És persze hogy baromság a kérdés,kicsit más az ára egy 20 éves kis Colt-nál,meg egy 2010 utáni nagyköbcentis premium autónál.

2016. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm G Astrája 1.7 Isuzu dízel. 2 hónapja volt olajcsere, vezérlés csere, szűrők cseréje, teljes diagnosztika. Márka szervizbe vittük mindenből gyárit kapott 100 ezer volt szinte kereken az egész történet. Az árajánlatba 110-115 ezret mondtak, de szerencsére nem került annyiba. Mondta is a szerelő hogy japán dízel motor ezért drágább az átlagnál egy picivel de jóval tartósabb az egész így érdemes rá áldozni. Akkor is sokalltuk, mondták páran ismerősök, köztük egy másik autószerelő céget is felkerestem ahol összedobtak egy ajánlatot és mondták ha utángyártott olcsóbb alkatrészeket veszünk akkor nem lesz túl hosszú távú a történet még akkor sem ha keveset megyünk vele, viszont ők a gyári alkatrészekre jóval magasabb árat ajánlottak mint a márkaszerviz.


Egyik jó barátom apjának is ilyen G Astrája van ő neki 2 évvel ezelőtt 120 ezer volt ugyan ez a történet.

2016. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Mitsubishi Coltot nem ismerem. De ha 96-os, akkor viszonylag régebbi, ahhoz nem lehet olyan őrült drága.

80 szerintem is kb reális lehet.


Nekem egy 11 éves H Astrám van 1.7 Isuzu dízel motorral. (Átlagos korú, átlag autó.) Márkaszervizben a vezérléscsere (szíj + 2 görgő) akciósan 60.000 volt anyaggal munkadíjjal. Az olajcsere is ki szokott jönni egy 20-asból. (Szűrő 3000, 5 liter olaj 13.000 + néhány ezer Ft munkadíj.)

2016. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!