Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilóméteróra állás rögzítéséne...

Kilóméteróra állás rögzítésének időpontjai mihez köthetők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha lekérdezem a kekkh honlapján egy adott gépjármű adatlapját, akkor találok rajta egy olyan rublikát, hogy "kilóméteróra állások rögzítéseinek időpontjai", az a kérdésem, hogy ezek az időpontok ezek minden adásvételhez köthetőek, vagy mihez, illetve ha egy adott évben van pl egy áprilisi időpont Xezer km-rel és ugyanazon évben egy júliusi jóval kevesebbel, majd még egy szeptemberi jóval többel, akkor ott az áprilisinál visszatekerték az órát, vagy mi a helyzet? Köszi!



#kilométer #visszatekerés #adatlekérdezés #kilóméteróra állás #valós kilóméter
2016. okt. 24. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Műszaki vizsga és márkaszerviz látogatáshoz köthetők.

Második részhez: furcsa ha később kevesebbet mutat.

Lehet hogy adnak rá valami nyakatekert magyarázatot de mért hidd el?

2016. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de az áprilisi adat 345ezer a júliúsi 288ezer aztán a szeptemberi 352ezer... kicsit érthetetlen számomra...
2016. okt. 24. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az áprilisi és a szeptemberi adat összevetése hihetőnek tűnik, a júniusi kilógása a talány, de lehet meg se nézték az órát csak beírtak valamit.

Én is voltam márkaszervizben, amikor csak szimplán rákérdeztek, hogy mennyit futott kb, és beírta azt, amit mondtam.

Műszaki vizsgán le is fényképezik a kilométer órát, de a belső tárolókat ott se nézik meg.

2016. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adás-vétel, eredetiség vizsgálat és műszaki vizsga.


A KEKKH rendszere nem rögzít semmilyen márkaszervizes dolgot ( kivéve a műszakit).

2016. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!