Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998 Skoda Octavia 1.8T 20V...

Loch kérdése:

1998 Skoda Octavia 1.8T 20V 150Le vagy 1992 Subaru Legacy 2. 0 16V 4WD 116Le? Mindkettő benzin. A véleményetekre vagyok kiváncsi, a többi lent.

Figyelt kérdés

Az a nagy dilemmám hogy nem tudok dönteni ez a két autó között, mert a Subarunál a 4WD vonz meg mert ugye a haverokkal mi is szeretünk a Mecsekbe járni :) de a Skoda se rossz.


Mindegy a lényge a kérdésemnek hogy kinek melyik és mért, egy afféle Pro és Kontra lista szerü válaszokat várok. THX



2016. okt. 25. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

"Subarunál a 4WD vonz meg mert ugye a haverokkal mi is szeretünk a Mecsekbe járni :)"


Es megis mit gondolsz az a rendkívüli 116ló mire lesz eleg a mecsekben,főleg ugy hogy mind a 4 kereket hajtja......

Arrol nem is beszelve hogy ez egy 24 eves auto!

A skoda sem egy nagy szam de fenyevekkel jobb mindenben!

2016. okt. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
Hátsókerekessel is, illetve első kerekessel is voltam már a Mecsekbe. Ahogy megfigyeltem, egyikkel sem volt más a Mecsek, nem változott meg.
2016. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
A Subival el fogsz szállni, az az autó azért nem egy WRX STi, tehát azt megcsúsztatni kell majd a bátorság a nagy gáz mellett, megfogni meg még több kell. Az Okti nem rossz autó, de a téli bohóckodáshoz megintcsak kell a speciális tudás elsőkerekes lévén, az nem fog gázra driftelni. Bohóckodni inkább szerezz egy öreg Ladát.
2016. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Subaru.
2016. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Skoda Octavia, én mindig az európai márkákhoz ragaszkodom, meg az 1.8 turbóbenzines motor önmagában is egy nagyszerű motor. Ha pedig 4WD kell, akkor vegyél Audi A4 1.8T quattrot, és akkor minden gond megoldva. A quattrótól jobb nincs (na jó, a Subaruban is ugyanolyan Torsen rendszer van).
2016. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Subaru összkerékhajtása a világ legjobbjának egyike. Kár, hogy itthon teljesen felesleges. nekünk volt ilyen Legacynk, sokat vezettem. A hóban bőven elég a 116 lóerő is, ha kicsit bohóckodni akarsz. De marhára nem erős és nagyon paraszt módon adja a nyomatékot is. Alsó fordulaton gyenge és kész. Alighanem eléggé el lehet már rohadva, de alapvetően tartós konstrukció, ezerszer inkább, mint egy Skoda. DE: ha azért kell az összkerék, hogy felmenj a Mecsekbe, évente kb kétszer, akkor rossz autót nézel. Illetve nem rosszat, de kb 150 ezret adj ki rá és ne is használd semmi másra. Járni az Octavia kellemesebb, az a motor nagyon jó, nem horror a fogyasztása sem. Szerintem nem találsz vállalható Legacyt és ha nem csak a csapatás a célod, akkor Octavia.
2016. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a hahu-n nézted, akkor a Legacy. Az Octavia nagyon ramaty. A Legacyra viszont vigyázni kell, mert elég szép,nem kell összetörni.
2016. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Subaru
2016. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy szaros skodát nem is értem h lehetne hasonlítani a subaruhoz..
2016. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az a szaros Octavia odaverne csúnyán a Subarunak :)
2016. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!