Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a Simo?

Miért nem indul a Simo?

Figyelt kérdés
Kedves barátom sikeresen elállította a karbimat (s51/b - 16N1)mondván jön a tél majd jobban fog indulni hidegben is ...az ütköző csavart kezdte el forgatni először kifelé utána befelé,de nem számolta hány fordulatot ..és most nem akar indulni a gép ..szikra van,lekaptam a kipufogót és a könyökben elég szépen állt az olaj. Mit lehet vele kezdeni?

2016. okt. 25. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az alapjárat állító csavart érted az ütköző alatt, akkor azt egyszerű visszaállítani. Fejből már nem emlékszem, melyik irányban emelkedik vagy csökken az alapjárat, de nagyot nem tévedhetsz, ha kb középállásba hajtod, majd berugod/tolod a motort.

Ha elindult, tégy meg pár kilométert, hogy bemelegedjen, utána állítsd megfelelőre az alapjáratot!

Nekem tavasszal-ősszel ill. nyáron más-más alapjárati csarahelyzet volt az optimális. Ha a mostani hűvösben beállítod, lehet, hogy jövő év kora nyáron majd megint hozzá kell nyúlni, de ez normális.

2016. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*csavarhelyzet
2016. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az alapjárati csavarra gondoltam.Rendben van majd megpróbálom,de az mitől van hogy a könyökben állt az olaj?
2016. okt. 25. 12:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Befelé csavarva emelkedhet mert akkor pörög fel szépen,kifelé pedig szépen lassul,csendesedik. Akkor elvileg más baja nem lehet?
2016. okt. 25. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is olajos a könyök és a kipufogó belseje. Nem tudom, hogy mennyi olaj a normális, majd a hozzáértők megmondják.

Engem sosem zavart.

2016. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy olajos,ebben szabályosan állt az olaj,lekaptam a könyököt folyt ki belőle a cucc elég rendesen. És csak a karbin lett állítva.
2016. okt. 25. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!