Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Androidos autohifivel kapcsola...

Androidos autohifivel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A kínálati oldal tele van kínából behozott androidos autós 2din-es fejegységekkel.De milyenek lehetnek? Tetszik az android és hogy nem kellene babrálnom a telefonommal ha waze-t használok, de autóhifinek milyenek? Hogy szólnak, miyen jó a vétel a rádión?

Látott már valaki élőben ilyet?



2016. okt. 26. 06:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom,de az olcsóbbak mert olcsónak számítanak a legtöbb kijelzős fejegységek...szerintem nem lehet olyan jó a hangminősége.Látni láttam,hallani nem hallottam,de szerintem nem lehet olyan jó.Talán a drágább kategóriákat ha nézed,esetleg ha olyan az oldal hogy vannak értékelések azokat érdemes megnézni.Még ha itt van aki mondja hogy neki van ilyen cucca és jó akkor is te nem biztos hogy azt vennéd,vagy akár már nem is lehet olyant kapni.
2016. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!