Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevettem egy kanyart 3asban...

Bevettem egy kanyart 3asban benyomott kuplunggal,10-20 km/h lehetett a sebesség. Mire, egyenesbe hoztam a kormányt a kocsi minden rázás nélkül lefulladt. Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés
Most volt szervízelve 17én azóta kb 500 kmt beleraktam.Mióta megvan kb 1000 kmt. Használtan vettem,a szerelő kicserélte a vezérlést,silentgumikat,stabilizátor rudakat,gyertyákat,olajcseres,futómű beállítás. Azt mondta rendben van. 2004es Audi A3 1.6 Benzines.
2016. okt. 26. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert valószínű felengedted 3-ban 10-el a kuplungot.
2016. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De akkor ráznia kellett volna vagy nem? Mert próbáltam azt amit Te most írtál,és le is fulladt,de marhára rázott.....Meg ara tisztán emlékszem,hogy mikor lefulladt a kuplung le volt nyomva...
2016. okt. 26. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ráz ha lassan engeded rá, ha egy az egyben felengeded simán lefullad rázás nélkül, vagy legalábbis nem biztos, hogy érezhető mértékben ráz.
2016. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt neki a 3-as.A 2-es elég lett volna.Szerintem.
2016. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár ha így belegondolok,lefulladnia nem kellett volna akkor sem.
2016. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmm...Ha 2 különböző embert azt mondja,akkor biztos... :) Nem lehet valami motorhiba,vagy akármi?Szerelő azt mondta rendben van,a diagnosztika(2 különböző helyen lett csináltatva 3 illetve 1,5 hete) nem írt ki semmit. Azért furcsálnám,hogy valami komolyabb baja lenne,mert végig vw,audi,skoda,stb szervizekbe volt horda,és időben olajcsere,stb. Na megy ugye,hogy eddig is ugyan így kanyarodtam 40%ban 3asban,és egyszer sem fulladt le.
2016. okt. 26. 22:46
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Azt nem értem, mi a bajod a kocsival?

Abnormálisan vezetted, tehát lefulladt. Máskor ilyen tempóban válts kettesbe. Ha akkor is lefullad, akkor beszélj újra a szerelőddel.

2016. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös.


Ha kanyarodsz,és közbe még fékezel is esetleg,akkor egyszerre használod a kormányszervót,és a fékszervót is,amik elvesznek a motor teljesítményéből,így egy picit koszos alapjárati motor esetén lefulladhat.

2016. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a eddigi válaszokat! :)
2016. okt. 26. 23:15
 10/14 anonim ***** válasza:

AZ én Audim is ezt csinálta már párszor, csak kettesben

relytély mi okozhatta.

Benzinszűrőt cseréjetek szerintem

2016. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!