Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag fekete lökhárító...

Műanyag fekete lökhárító mivel javítható?

Figyelt kérdés
Kicsit meghorzsoltam az autóm lökhárítójának fekete műanyag betétjét. A karcolásokat eltüntettem polírpapírral, majd mivel fakóbb lett hőlégfúvózni kezdtem, minek hatására egészen jól visszanyerte eredeti színét, viszont kicsit foltos maradt. Van-e más megoldás a javításra? Vagy van-e valami olyan fekete lakk vagy egyéb anyag amitől egyenletes színe lesz?

2016. okt. 26. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

fekete műanyag festék.

festékbpoltban lehet kapni lökhárítóspray néven fut.

2016. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vettem is egyet lefújtam, viszont mielőtt megszáradt volna sikerült belenyúlni egy helyen így hiába fújtam le többször is, ott maradt a nyoma. Hogy lehetne ezt helyrehozni? Megpróbáltam, hogy lekaparom, felcsiszolom, de valahol akkor is két réteg lesz egymáson máshol meg csak egy. Hogy tudnám ezt eltüntetni azon kívül, hogy az egészet lekaparom és kezdem előröl?
2016. nov. 1. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimaszkolod a lehetőség szerint hogy minél kisebb helyen fújd ujra
2016. nov. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!