Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6-7 millióból milyen autót...

6-7 millióból milyen autót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen használt autót szeretnék.

2016. okt. 27. 01:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1-2 éves mazda 6
2016. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BiTOPro97 ***** válasza:
Átgondolatlan a kérdés, de művészeti egyetemre járok. Hát fiúból is tudnék mutatni olyant, aki ennél meredekebb kérdést tudd éjszaka feltenni autóvásárlásos témában, és még józanon is. ;) :D
2016. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BiTOPro97 ***** válasza:

Amúgy így tényleg a "1-2 éves Mazda 6-os" lenne az első helyes válasz. Ha az valamiért nem jön be neki, vagy nem felel meg, akkor lehet tovább bogozni.


Amúgy rólam tudják értek az autókhoz, és nagyjából másfél évig magam szereltem az autóim is. És többeknek segítettem autót venni.

2016. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Valóban hülyeség volt ilyen későn kiírni. :D

Mindenképpen családi kocsira gondoltam.köszi

BMW-Mercedes-Audit Nézegettem, de Porsche Cayenne is tetszett.

2016. okt. 27. 18:59
 15/16 A kérdező kommentje:
Mazdát annyira nem ismerem.
2016. okt. 27. 18:59
 16/16 BiTOPro97 ***** válasza:

BMW-ket i8 kivételéve, meg MB-ker R és luxus sport autón kívül, meg néhány SUV-on kívül mind jól ismerem, úgy kb. amit a amit 21. században gyártottak, de ezektől régebbieket is sokat ami itt nem játszik lényegében.


Kérdés mennyi pénzed van fenntartásra, és mennyi tartalékod, vagy azt is ebből kell levonni? Ja és egyéb szokásos költségek, kötelező, átvizsgálás, átíratás, etc ...


AUDI-kat meg csak annyira ismerem, amennyire német szaksajtóból lehet. - bár annak olvasás sem viszem túlzásba.


És 6-7 millióból soha ne vegyél Porsche Cayenne-t! Tény hogy gyorsan esett az ára, de utána már eladni nem fogod tudni.

2016. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!